Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит онлайн від Dinero - основна інформація

Вам терміново необхідні гроші до зарплати? Чи не можете закінчити давно розпочатий ремонт? Хочете зробити престижний подарунок дорогій вам людині? Відправляєтеся в подорож і хочете про всяк випадок фінансово перестрахуватися? Тоді вам необхідний надійний фінансовий партнер, який допоможе вам отримати позику необхідної суми.

Дінеро кредит онлайн: умови та відгуки

Вибираючи МФО для кредитування, важливо знайти ту компанію, яка не лише швидко надасть кредит з адекватними відсотковими ставками, а й матиме хороші відгуки у реальних клієнтів. Таким сервісом виступає компанія «Дінеро», послугами якої користується величезна кількість споживачів. Взяти кредит у Dinero максимально просто. Всього кілька полів для заповнення на сайті - і ви можете в будь-який час доби отримати на карту необхідну суму грошей. Це набагато зручніше, ніж брати гроші готівкою у борг у знайомих. Ваша мікропозика буде повністю конфіденційною.У сервісі можна взяти кредит цілодобово, без поручителів і довідки про доходи. Ніяких зайвих рухів і зборів документів. Все, що вам необхідно - це доступ в Інтернет і платіжна карта будь-якого банку.

Умови по мікропозиках в Dinero

Щоб оформити заявку для отримання кредиту від Dinero необхідно:

  • бути повнолітнім громадянином України, кредит дають з 18-ти років;

  • мати паспорт, ІПН, реєстрацію на території України;

  • не мати прострочень у інших МФО;

  • необхідна наявність діючої банківської карти, активний номер мобільного, електронна пошта.

Як бачите, все елементарно.

Дінеро реєстрація та вхід в систему

Щоб розраховувати на швидку фінансову допомогу від компанії «Дінеро», необхідно залишити заповнену заявку на сайті. У ній ви вкажете суму, яку ви хотіли б отримати, терміни вашої мікропозики, свої паспортні дані, номер телефону, адресу електронної пошти, номер вашої картки MasterCard або Visa. Після того, як МФО перевірить вашу кредитну історію, ви отримаєте підтвердження кредитування. Вся процедура займе до 5 хвилин вашого часу.

Який розмір кредиту можна взяти?

Кредитна організація Dinero пропонує короткострокові кредити до 15000 гривень строком до 30 днів. Однак, в тому випадку, якщо ви не можете погасити ваш кредит за один місяць, ви можете продовжити його на тиждень, два тижні або цілих 30 днів. За цю послугу вам необхідно буде заплатити комісію. Однак оформити пролонгацію необхідно вчасно, обов'язково до закінчення терміну вашого позики, аби вам не нараховувалася пеня.

Відсотки по мікропозиках в Дінеро

Компанія «Дінеро» відома клієнтам своїми лояльними процентними ставками. Поважаючи споживачів, сервіс не збільшує відсотки до якісь неадекватних розмірів, в чому ви легко можете переконатися самі. Пам'ятайте, що чим нижче сума, яку ви хочете отримати, і чим менший термін кредитування - тим менше буде і процентна ставка. Розрахувати відсоток за своїм займом ви зможете в своєму особистому кабінеті. Це вкрай зручно, оскільки так ви убезпечите себе від різних «сюрпризів» в процесі погашення заборгованості.

Основні причини для відмови в кредитуванні

Проте, кредити онлайн доступні не всім громадянам. Відмова в кредитуванні може статися через те, що позичальник ще не досяг повноліття. Позика особам, яким не виповнилося 18-ти років заборонено на законодавчому рівні, тому такі клієнти можуть навіть не втрачати часу на оформлення заявки.

Ще одна причина відмови - погана кредитна історія. Перш, ніж схвалити вашу заявку, МФО обов'язково перевіряє вашу кредитну історію - і тільки на її підставі видає або відмовляє в коштах. Щоб розуміти, в якому стані знаходиться ваша кредитна історія - ви маєте право 1 раз в рік звернутися в Бюро кредитних історій, щоб ознайомитися з усією інформацією. Обов'язково перевірте, чи відповідають побачені вами дані з реальністю. Чи всі прописані кредити були в дійсності взяті вами? На жаль, в сфері фінансів досить поширені випадки шахрайства, коли кредити оформляються на третіх осіб, а після цього не погашаються. Якщо ви помітили подібне - звертайтеся в Бюро кредитних історій і заперечуйте подію.

Якщо ж з вашої кредитної історією все в порядку, ви не стали жертвою шахраїв, а всі власні кредити ви погашали вчасно, - то ви можете не переживати, вам навряд чи відмовлять у кредиті на карту.

Пам'ятайте, що ваша фінансова «гігієна» є запорукою, що ви можете в будь-який момент розраховувати на допомогу тій чи іншій фінансовій організації. Дані вашої кредитної історії строго конфіденційні для третіх осіб, МФО може перевірити їх тільки після того, як ви дасте на це свою згоду.

Як повернути позику Дінеро

Багатьох цікавить, як відбувається процес погашення кредиту. Тут все дуже просто. Найдоступніший спосіб - це, звичайно ж, внесення оплати за допомогою вашої банківської картки через особистий кабінет на сайті. Використовуючи цю функцію, ви не будете оплачувати відсотки за переклад. А що ще добре, так це те, що гроші надходять до МФО практично миттєво. Це зручно, якщо ви погашаєте ваш кредит, як то кажуть, «в останній момент».

Наступний спосіб - це оплата через будь-банківське відділення. Тут вам доведеться заплатити від 1 до 5 гривень за переказ. Можете скористатися також інтернет-банкінгом.

Доступна оплата та через звичайні платіжні термінали, які в достатній кількості знаходяться в будь-якому місті України. Однак будьте уважні, тому що термінал бере комісію в залежності від розміру суми, яку ви вносите.

І, звичайно, ви завжди можете оплатити кредит через сервіс «Приват24». Всі необхідні реквізити для оплати ви легко знайдете на сайті Dinero.

Пеня і санкції за прострочення мікрокредиту

Якщо ви не можете вчасно сплатити кредит, обов'язково попередьте про це компанію, спільно ви обов'язково знайдете шляхи вирішення. Якщо же клієнт цілеспрямовано не виплачує позику, то МФО змушена нарахувати йому пеню в розмірі 1,5% на кожен день. Якщо кредит не буде погашений, то компанія звернеться до суду.

Дінеро - реструктуризація кредиту

Організація «Дінеро» завжди готова піти назустріч своїм клієнтам. Тому вам доступна функція відстрочення оплати, яка дозволить вам вирішити ваші фінансові проблем, а потім вже розраховуватися із заборгованостями. Продовження кредиту можливо на 7, 14 і 30 днів. Вибрати цю функцію ви можете в особистому кабінеті. З вас буде списана комісія, однак її розмір набагато менша від тієї пені, яка буде нарахована у разі непогашення кредиту. Пам'ятайте, вихід можна знайти завжди, тож по будь-яким хвилюючим вас питанням, ви можете звернутися за підтримкою в контакт-центр МФО «Дінеро».

Дінеро: відгуки про компанію

Чимало користувачів перш, ніж взяти кредит у тій чи іншій МФО, шукають відгуки про неї у реальних клієнтів. І це дуже правильно, оскільки чужий позитивний або негативний досвід дозволить вам прийняти правильне рішення. Відгуки про компанію «Дінеро» завжди тільки позитивні, багато клієнтів відзначають, як виручив їх сервіс в скрутній ситуації, надавши кредит без дзвінків і зайвих перевірок. Компанія давно зарекомендувала себе як надійний і безпечний фінансовий партнер, процес оформлення кредиту кристально прозорий, так що переживати вам рішуче нема про що.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
Послуги кредитування
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}