Онлайн-допомога
Вхід Реєстрація
УКР РУС
Миттєва позика до 6000грн
Розумна позика до 25000грн

Отримайте до 6000 грн. на картку вже через 30 хвилин.Мені потрібноНа період днів

Інформація про позику
Сума позики: грн.
Дата повернення:
Відсотки: грн.
До сплати: грн.

Готовий виплачувати щомісяця? Отримай до 25000 грн. з розумною позикою.Мені потрібноНа період міс.

Інформація про позику
Сума позики: грн.
Дата повернення:
Відсотки: грн.
До сплати: грн.
Кількість платежів:
Місячний платіж: грн.

Куди звернутися, коли потрібні гроші у борг

Мабуть, кожна людина, хоч раз в житті, брала гроші у борг. І багато хто пам'ятає те почуття незручності, коли доводиться просити, пояснювати причину і переконувати знайомого в тому, що гроші будуть повернені в обумовлений термін. Сьогодні можна забути про ці ситуації, адже існує безліч фінансових компаній, що надають гроші у борг на карту.

Чому Loany?

Задавши в пошуковій системі запит "отримати гроші онлайн", ви побачите значний список компаній, що надають цю послугу. При виборі, багато хто вивчає лише процентну ставку, проте, доцільніше витратити ще декілька хвилин, на ознайомлення з усіма доступними перевагами конкретного сервісу.

Фінансові компанії, які цінують своїх клієнтів, надають вигідні умови кредитування при подальших зверненнях. Що досить значимо для кожної людини, адже ніхто не застрахований від того, що знову знадобляться гроші у борг терміново.

Так, онлайн-сервіс Loany не лише надає кредити на споживчі потреби, але і дозволяє клієнтам скористатися:

  • відстроченням оплати;
  • програмою лояльності;
  • нарахованими бонусами для погашення зобов'язань.

Відстрочення оплати

На сервісі можна оформити відстрочення платежу без штрафних санкцій і пені. Ситуації, коли повернути узяті гроші у борг не виходить, зустрічаються часто, тому кожен клієнт сервісу може скористатися цією послугою і продовжити термін дії договору.

Программа лояльности

Ця програма починає діяти відносно кожного клієнта, який вчасно погасив позику. Якщо знову терміново потрібні гроші у борг, то можна розраховувати на вигідні умови, а саме:

  • більш високу суму;
  • низьку процентну ставку;
  • збільшення терміну кредитування.

Бонусна програма

Бонуси нараховуються кожному клієнтові сервісу, за умови своєчасного виконання узятих зобов'язань. При подальших зверненнях, ними можна розраховуватися, погашаючи відсотки або саму позику.

Важливо і те, що узяти гроші у борг на сервісі Loany можуть люди з кредитною історією, яка була зіпсована раніше. Нашими послугами можуть скористатися пенсіонери, офіційно непрацюючі громадяни, студенти.

При першому зверненні, їм надаються засоби на загальних умовах, а ставши постійним клієнтом, можна розраховувати на досить низький відсоток і значну суму кредиту.

Миттєва позика
Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти.
Розумна позика
Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку.
Рейтинг сайта
0/5 (оценок: 0)