Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Гроші в борг онлайн на картку

Часто трапляються ситуації, коли терміново потрібні гроші, але до зарплати ще далеко і зайняти їх немає у кого. Рішення можна знайти завжди - можна взяти гроші в борг у фінансовій компанії "Loany" в Україні. До того ж ви можете взяти будь-яку суму з вигідними умовами за відсотками і термінами погашення позики.

Терміново потрібні гроші в борг?

Життя - непередбачуване, і бувають ситуації, коли терміново потрібні гроші в борг. Можна спробувати оформити позику в банку, але тут є багато підводних каменів. Якщо у клієнта погана кредитна історія, банк може і відмовити. Є й інші причини відмови, як відсутність постійного місця роботи, пенсійний вік, та ін. До того ж схвалення можна чекати дуже довго.

Інша справа - МФО. Кредитування в таких компаніях вигідно з багатьох причин:

  • ви можете оформити заявку онлайн. Це зручно, так як не потрібно стояти в черзі, збирати багато документів, а потім ще чекати схвалення. Вам потрібно на сайті компанії «Loany» оформити заявку на кредитування в Інтернеті, заповнивши анкету, вказавши дані своїх документів;

  • ви можете самі вибирати суму грошей, яку хочете отримати, і вказуєте терміни, в які зможете повернути борг. При цьому відсоток по кредиту ви тут же побачите на сайті;

  • є відстрочка оплати грошей за кредит. МФО максимально лояльні до своїх клієнтів. Часто трапляються ситуації, коли немає можливості вчасно погасити заборгованість. Кредитор завжди йде назустріч своїм клієнтам, а тому ви можете оформити відстрочку без зайвих відсотків і пені.

Що потрібно для отримання грошей в борг?

Коли потрібні гроші в борг і немає часу чекати схвалення банку, можна звернутися за допомогою в МФО. Тут вам оперативно оформлять споживчу позику на певну суму, яку вам потрібно буде повернути в зазначені терміни. При цьому все це можна робити в Інтернеті - онлайн на сервісі «Loany».

Щоб взяти гроші в борг в Україні, позичальнику потрібно:

  1. Визначитися, який саме обсяг споживчого кредиту вам потрібен;

  2. Позичальник повинен точно вказати, коли він зможе повернути борг. Оперативність тут відіграє важливу роль, так як від терміну буде залежати і відсоток по позиці;

  3. Заповнити анкету онлайн на сайті компанії. Вам потрібно буде вказати свої дані і дані своїх документів. Вам потрібно заповнити анкету, а також зробити фотографію і докласти скани документів в сервіс, такі як паспорт, ідентифікаційний код;

  4. Вказати карту, на яку і можна буде отримати гроші в позику.

Після цього кредитор повинен перевірити ваші дані. У будь-якому випадку, ви зможете оперативно отримати переказ коштів на рахунок своєї картки. В цілому, вся процедура з оформлення кредиту онлайн займе у вас не більше 15 хвилин.

Кредитор повинен перевірити платоспроможність позичальника і, виходячи з цих даних, встановити можливий і доступний розмір суми. Прийняття рішення про кредитування, завдяки особливій системі перевірки даних позичальника, відбувається протягом декількох хвилин.

Умови отримання грошей в борг

Коли потрібна грошова допомога, хочеться якомога швидше вирішити цю проблему і отримати необхідну суму, а не проводити багато часу в банках.

На сайті є сервіс-калькулятор, завдяки якому ви зможете дізнатися, який відсоток від суми вам потрібно буде виплатити.

Якщо ви вперше берете гроші в користування МФО, вся процедура займає трохи більше часу, ніж це буде в другий і в наступний рази. Компанія ще більш лояльна до своїх постійних клієнтів.

Якщо вам колись знову буде потрібна грошова допомога, вам можуть запропонувати особливі умови кредитування. Не потрібно боятися прострочень або заборгованостей - фахівці обов'язково підуть вам назустріч і запропонують різні варіанти вирішення проблеми.

Хто може взяти гроші в борг через Інтернет?

Гроші в позику доступні практично всім жителям України. Головне - бути жителем країни, мати рахунок в будь-якому банку і карту, і мати доступ до Інтернету. Адже набагато зручніше оформляти позику онлайн, але можна і відвідати головний офіс МФО в Києві.

Гроші в борг зможуть отримати пенсіонери, студенти і навіть ті, хто офіційно ніде не працює. При першому зверненні кошти в користування видаються на загальних умовах, але потім можна розраховувати на те, що відсоток падатиме, а суми, доступні для отримання, - зростатимуть. 

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
Послуги кредитування
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}