Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит на 10000 грн

Отримати 10000 гривень можна у різний спосіб: заробити, зайняти у близьких, оформити кредит у банку. Але що робити, якщо гроші потрібні терміново? Адже в житті часто трапляються непередбачені обставини, а для їх вирішення часу практично немає.

В даному випадку можна взяти споживчу позику у мікрофінансовій організації, тобто оформити позику на 10 000 гривень. Причому на нього може розраховувати практично кожен мешканець України, а умови більш ніж вигідні та дуже прості.

Як отримати 10 000 грн у кредит?

Отримати кредит у мікрофінансовій організації Лоані дуже просто. Потрібно лише мати документи, що засвідчують особу клієнта, а також банківську картку, на яку надійдуть дуже швидко гроші.

Не треба стояти у чергах, збирати довго довідки та документи, мати поручителя. Клієнт повинен лише мати доступ до інтернету, тому що все оформляється в Інтернеті, що дуже зручно.

Як оформити заявку на кредит 10 тисяч гривень?

Щоб оформити заявку на отримання кредиту в організації Лоані, потрібно:

  • мати доступ до інтернету - так клієнт зможе звернутися до компанії за фінансовою допомогою;

  • потрібно зареєструватися на сайті. Сервіс запросить придумати логін та пароль;

  • заповнити анкету. Клієнт повинен зазначити дані своїх документів, а також банківської картки;

  • важливо уважно перевірити всю інформацію – сервіс автоматично все перевіряє і якщо будуть помилки чи неточності, ви можете отримати відмову в оформленні мікропозики;

  • залишити заявку на мікрокредитування. На онлайн-калькуляторі зручно відразу дізнатися кредитну ставку – вам потрібно вказати суму та терміни, за які ви повернете борг. Сервіс моментально вирахує відсоток за кредитом.

Якщо все на сайті буде зроблено, то МФО видасть вам потрібну суму на карту. Причому зробити це можна у будь-який час дня та ночі.

Умови отримання 10000 грн в борг

Багато клієнтів воліють за кредитами звертатися до банків. Але банки висувають досить жорсткі умови, які не завжди вдається виконати. До того ж не завжди потрібні великі суми для вирішення своїх проблем.

Інша справа – МФО. Умови отримання кредитних коштів тут дуже прості. Так, банки звертають увагу на кредитну історію – вона має бути ідеальною. Для мікрофінансових організацій це не показник того, що клієнт - неплатоспроможний. Тому можна розраховувати на видачу кредиту.

Отримати кредит у 10000 грн може буквально кожен: студент, пенсіонер, жінка у декреті. При цьому мікрофінансова організація не видає готівку – потрібно мати банківську картку, яка має бути обов'язково оформлена саме на вас.

Послуга надається онлайн у будь-який час, коли вам можуть знадобитися гроші. Кожен може самостійно зареєструватися на сайті, оформити заявку онлайн та одразу ж отримати кошти на свій рахунок.

Відмову можна отримати, якщо анкета заповнена неправильно, якщо клієнт - злісний неплатник, і якщо він має багато незакритих мікропозик. Решта можуть розраховувати те що, що мікрофінансова організація видасть їм кредит.

Умови погашення позики

Отже, вам задовольнили кредит у 10 000 гривень і ви отримали їх на свою картку. Як сплатити борг? Зробити це можна різними способами:

  • позичальник може вносити суми через термінали банку;

  • через банківські програми онлайн;

  • у відділеннях банків;

  • онлайн у своєму особистому кабінеті на сайті.

Дуже важливо не порушувати термін погашення боргу, щоб не набігла пеня. Якщо клієнт не має можливості погасити борг у зазначені терміни, потрібно звернутися до представника мікрофінансової організації та попросити послугу пролонгації, тобто відстрочення виплат.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}