Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит на 15000 грн

Гроші дуже важливі для людини, тому що за них можна купити будь-що. Але де їх взяти, коли вони потрібні дуже терміново? Адже ситуації бувають різні, а до зарплати чи виплат далеко, та й зайняти їх у нього.

Багато хто стає клієнтами банків та оформлює кредити там. Але ці установи висувають жорсткі умови навіть отримання споживчого кредитування. Потрібно зібрати багато документів, мати довідку про доходи, ідеальну кредитну історію, у позичальника має бути поручитель.

Але є вихід простіше, вигідніше та зручніше – це отримати кредит на 15 тисяч гривень у мікрофінансовій організації «Лоані». Компанія висуває прості вимоги, тож кожен мешканець України може розраховувати на кредитування.

Як отримати 15 000 грн у кредит?

Отримати кошти, особливо, коли вони потрібні терміново, може буквально кожен мешканець України. Зазвичай у банках оформляються великі кредити, а п'ятнадцять тисяч гривень зручніше отримати в МФО.

Це невелика сума, яка одразу надійде на карту клієнта, якщо все оформити правильно. Головне, щоби був доступ до інтернету. Онлайн можна залишити заявку на сайті та кошти надійдуть миттєво на карту – можна навіть це робити вночі, а не чекати робочого часу.

Як оформити заявку на кредит 15 тисяч гривень?

Щоб залишити заявку на мікропозику до МФО у п'ятнадцять тисяч гривень, потрібно:

 • мати доступ до інтернету, тому що все робиться онлайн на сайті компанії;

 • потрібно зареєструватися на сервісі. Вам потрібно придумати логін та пароль;

 • сервіс запросить клієнта заповнити анкету. Потрібно вказати дані своїх документів, а також карти, на яку будуть перераховані кошти. При цьому все перевірятиметься автоматично - перевіряйте всю інформацію, оскільки якщо будуть помилки, неточності або друкарські помилки, ви можете отримати відмову в кредитуванні.

На сайті є онлайн-калькулятор, за допомогою якого зручно розраховувати відсоток за кредитом, який також потрібно буде виплатити позичальнику.

Умови отримання 15000 грн в борг

Отримати кредит у п'ятнадцять тисяч гривень у МФО може буквально кожен громадянин України, кому ця сума потрібна дуже терміново:

 • потрібно мати необхідні документи, інформацію яких потрібно вказати в анкеті;

 • мати доступ до інтернету, тому що все оформляється на онлайн-сервісі, а не у відділенні;

 • банківська картка, на яку і видадуть кошти, має бути оформлена саме на клієнта;

 • не потрібна довідка про доходи, позичальник. Кредитна історія може бути не ідеальною.

Завдяки мікрофінансовій організації можна навіть покращити кредитну історію, якщо скористатися сервісом регулярно. Це робиться автоматично, і в майбутньому ви та для банків станете надійним клієнтом.

Як видно, вимоги максимально прості та доступні всім. Тому отримати гроші може і студент, і пенсіонер, і той, у кого на даний момент немає постійного місця роботи. Зручно те, що сайт працює цілодобово, і якщо виникли проблеми вночі, ви зможете і в цей час отримати позику.

Умови погашення позики

МФО «Лоані» видасть кредит на суму п'ятнадцять тисяч гривень у будь-який зручний для вас час, що дуже зручно – схвалення приходить швидко. Але треба знати, як правильно погашати борг:

 • платежі за позикою можна вносити через термінали банків;

 • онлайн на сайті компанії в особистому кабінеті;

 • у відділенні банків;

 • у банківських онлайн-додатках.

Відмову з видачі грошей можна отримати, якщо позичальник має велику кількість незакритих позик, або він вказав невірні дані про себе. Але найчастіше МФО надсилають схвалення, а тому кожен може розраховувати на фінансову допомогу, якщо вона потрібна.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}