Вхід Реєстрація
УКР РУС
Миттєва позика Під 0,01% на день

Мені потрібноНа період днів

Інформація про позику
Сума позики: 3000 грн.
Повернути до:
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит без ідентифікаційного коду

Кредит без ІПН - це можливість вирішити свої фінансові проблеми швидко та легко. Оформити позику можна у мікрофінансовій організації «Лоані» в Україні на вигідних умовах, а саме з мінімальним набором документів та низькою процентною ставкою.

Це актуально для тих, хто хоче взяти невелику суму грошей та може швидко погасити борг. До того ж не потрібно витрачати час на черги та очікування схвалення заявки – вся процедура проводиться онлайн у короткі терміни.

Де взяти кредит без ідентифікаційного номера?

Отримати кредит без ІПН, поручителів та з неідеальною кредитною історією можна в МФО «Лоані». Оформити позику та взяти гроші зможе кожен: пенсіонер, студент, людина без постійного місця роботи. Якщо у вас погана кредитна історія, ви зможете її покращити, регулярно оформляючи кредити у мікрофінансовій організації.

Якщо ви новий клієнт, вам потрібно зареєструватися в системі, вказавши свої особисті дані. Вам знадобиться паспорт та банківська карта. Після цього сервіс перевірить всю інформацію та нарахує необхідну суму на картку. Якщо ви постійний клієнт, процедура займе лічені хвилини – гроші одразу надійдуть на картку. При цьому вам не знадобиться ідентифікаційний код – все значно спрощується.

Чому фінансові установи вимагають ІПН?

ІПН (ідентифікаційний номер платника податків) – це документ платника податків України. МФО та банки завдяки йому дізнаються про те, чи є якісь заборгованості у клієнта.

При цьому отримати кредит онлайн у МФО можна і без ідентифікаційного коду – достатньо буде й банківської картки. Тому при оформленні кредиту важливо мати картку, оформлену на вас. При цьому банки без цього документа відмовлять вам у кредитуванні.

Як отримати кредит без ідентифікаційного номера?

Процедура отримання необхідної суми грошей у МФО без ІПН дуже проста:

  1. Вам потрібно заповнити анкету онлайн на сайті, вказавши всю інформацію своїх особистих документів – паспорта та банківської картки. При цьому якщо у вас немає під рукою ІПН, це не проблема;

  2. Вказати суму грошей, яка вам потрібна, та строки погашення кредиту;

  3. Залишити заявку на кредит;

  4. Дочекатися отримання коштів позики на власний рахунок. Зарахування здійснюється у найкоротші терміни. При цьому сервіс працює цілодобово - зарахування необхідної суми може здійснюватися навіть у нічний час, якщо клієнт залишив заявку пізно.

Кожен клієнт у МФО «Лоані» може розраховувати на позику без ІПН на певних умовах. Достатньо мати паспорт та банківську картку, яка оформлена на нього. Відмову можуть отримати лише ті, хто вказує невірні дані про себе і не має мінімального набору документів.

Хто може взяти гроші в борг без ІПН?

Практично кожен мешканець України може оформити позику у фінансовій організації «Лоані» без ІПН. Банки зазвичай відмовляють тим, хто не має постійного фінансового доходу.

Не варто впадати у відчай, якщо ви не знаєте, у кого зайняти гроші і де їх взяти в борг. Фінансові організації завжди готові прийти на допомогу своїм клієнтам та надати вигідні умови для кожного з мінімальним відсотком за позикою. Оформити кредит можна і без ідентифікаційного коду, а гроші отримати одразу на картку. Причин відмови тут практично немає.

Нові клієнти можуть розраховувати на невеликі суми без ідентифікаційного коду, але згодом, якщо регулярно користуватися сервісом, суми збільшуватимуться, як і терміни погашення боргу за ними.

Перший кредит клієнтам видається за мінімальний відсоток. Розрахувати процент можна онлайн на сайті в калькуляторі. Компанія «Лоані» пропонує вигідні умови для кожного клієнта в Україні. Для оформлення позики достатньо мінімального набору документів, отримати гроші можна протягом декількох хвилин після того, як клієнт залишить заявку зарахуванням на картку.

Миттєва позика
Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти.
Розумна позика
Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку.
Послуги кредитування