Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит без контактних осіб

Часом життя підкидає випробування, коли людина має якнайшвидше вирішити проблему. Але для цього потрібні гроші. Де їх взяти? Можна зайняти у друзів чи близьких людей. Також можна оформити кредит у банку. Тільки він видає кошти не всім, а лише тим, хто має ідеальну кредитну історію, має поручителя, всі необхідні документи, постійний дохід.

Мікрофінансові організації надають кредити без контактних осіб. МФО "Лоані" пропонує вигідні умови кредитування для всіх громадян України. Послугу можна замовити онлайн та одразу отримати гроші на номер своєї банківської картки.

Як отримати кредит без контактних осіб?

Щоб отримати кредит без контактних осіб, потрібно бути громадянином України та мати доступ до інтернету. МФО видає гроші всім, хто має основні документи та банківську картку.

На відміну від банків, оформити позику до МФО вигідно з різних причин:

 • якщо позичальник не має постійного місця роботи, банк йому відмовить, а мікрофінансова організація видасть кредит. Адже часто потрібна невелика сума до зарплати чи отримання соціальних виплат;

 • у позичальника не ідеальна кредитна історія. Для банків це буде приводом для відмови. МФО при цьому видаватиме невеликі суми. Якщо ви регулярно користуватиметеся послугами компанії, ви зможете покращити свою історію - для банків ви будете відповідальним клієнтом, який своєчасно погашає борги з кредитування;

 • постійні клієнти в МФО отримують бонуси, якими у майбутньому можна погашати борги з кредитування;

 • компанія «Лоані» надає кредити студентам, пенсіонерам, жінкам у декретній відпустці, і тим, хто не має постійного місця роботи.

Сервіс працює цілодобово, а тому можна отримати виплату у борг у будь-який час дня та ночі. Не потрібно шукати відділення та час для того, щоб туди потрапити. Також не потрібно довго чекати на схвалення кредитування - все робиться швидко. А якщо ви регулярно користуватиметеся послугами, після подачі заявки гроші в лічені хвилини надійдуть на номер картки позичальника.

Як оформити кредит без контактних осіб через інтернет?

Щоб оформити кредит на картку в компанії Лоані, позичальник повинен:

 • бути громадянином України;

 • мати доступ до інтернету, оскільки заявка на виплату позики оформляється онлайн;

 • заповнити анкету. Позичальник повинен вказати свої дані, а також дані документів, зокрема номер своєї банківської картки;

 • на сайті вибрати суму позики, яка потрібна. На сервісі є зручний калькулятор, на якому можна дізнатися відсоткову ставку – потрібно вказати суму, а також термін виплати боргу. Ви відразу побачите відсоток;

 • подати заявку та дочекатися її схвалення.

Якщо ви новий клієнт, після подачі заявки вам потрібно деякий час зачекати. Якщо ви будете постійним клієнтом, вам не доведеться довго чекати на платіж - він протягом декількох хвилин надійде вам на карту.

Умови отримання позики

МФО надає позику без контактних осіб усім громадянам України. Після того, як позичальник подає анкету, він автоматично укладає договір із компанією та стає її клієнтом.

Умови надання позики дуже прості. Вам потрібно вказати в договорі суму, яка вам потрібна, та строки погашення заборгованості. Сервіс сам розрахує відсоткову ставку за кредитом, який вам потрібно виплатити.

Оплату заборгованості слід вносити регулярно, якщо ви взяли кредит на кілька місяців, або один раз на погашення всього боргу та кредитної ставки.

Хто може взяти кредит без контактних осіб?

Подати заявку на надання кредиту від МФО може кожен мешканець країни, який досяг повноліття. При цьому банки відмовляють тим, хто не має постійного місця роботи та стабільного доходу. Також ці установи відмовляють жінкам у декреті, студентам та пенсіонерам.

На відміну від банків, МФО надає кредити практично всім. При цьому, якщо ви новий клієнт і у вас не ідеальна кредитна історія, вам буде запропоновано позику зовсім невеликої суми і на короткий термін. Але згодом і терміни погашення, і суми збільшуватимуться.

Як погашати кредит?

Після того, як ви заповните анкету та подасте заявку, вам будуть перераховані кошти на банківську картку. Все це робиться онлайн та дуже швидко.

Вносити оплату за кредитом можна різними способами:

 • через термінали;

 • онлайн на сайтах або у додатках банку;

 • у відділеннях банків, та багато іншого.

Якщо ви з будь-якої причини не можете вчасно сплатити борг, вам потрібно зв'язатися з представником компанії «Лоані». Вам запропонують різні варіанти вирішення проблеми. Постійні клієнти можуть розраховувати на послугу пролонгації – це відстрочка оплати. Строки пролонгації обговорюються з кожним клієнтом індивідуально.

Не варто переживати, якщо у вас немає грошей і немає в кого їх зайняти. Достатньо звернутися до МФО, де необхідна сума надійде на банківський рахунок буквально протягом кількох хвилин.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
Послуги кредитування
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}