Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит без номеру телефону

В наш час отримати кредит стає все простіше та простіше. І хоча банки часто ускладнюють вимоги, є мікрофінансові організації, в яких можна оформити позику швидко, без зайвих зусиль і збору документів.

МФО «Лоані» пропонує оформити кредит без номера телефону всім, хто потребує грошей тут і зараз. Адже часто трапляються непередбачені обставини, як хвороба близької людини, зламана техніка чи необхідність купити щось потрібне для дитини.

Як отримати кредит без телефонного номера?

Позика онлайн без номера телефону і дзвінків - це вихід для тих, хто потрапив у складну ситуацію, коли гроші потрібні дуже швидко, а фінансових можливостей зараз просто немає. Найкращим і найшвидшим варіантом є отримання позички МФО.

У компанії Лоані отримати кредит дуже просто. Система працює цілодобово, тому гроші можуть перерахувати на карту в будь-який час дня і ночі.

Що для цього потрібно зробити? Зареєструватися в системі онлайн, заповнити анкету, залишити заявку на отримання мікропозики та дочекатися рішення сервісу. Також ви знайдете калькулятор на сайті, де вам потрібно вказати необхідну суму, а також терміни виплати боргу.

Зазвичай годі чекати рішення. Мікрофінансова організація видає позики всім. Але якщо ви новий клієнт, сервіс перевірятиме вашу інформацію та контактні дані. Якщо ви будете користуватися послугами регулярно, мікропозики надходитимуть на вашу картку за лічені хвилини.

Навіщо потрібен номер телефону в анкеті?

Напевно, практично кожен позичальник хоча б раз задумувався над тим, навіщо МФО потрібний номер телефону клієнта. Як відомо, будь-яка виплата грошей – це завжди певні ризики. Причому неважливо, хто перераховує мікрокредит – МФО, банк чи навіть просто ваш знайомий.

Щоб убезпечити себе, мікрофінансові організації висувають певні вимоги щодо кредитування. Позичальник повинен надати свої контактні дані в анкеті на сайті та дані своїх документів. Але часто МФО значно спрощують вимоги до послуги, а тому знадобиться лише паспорт, ідентифікаційний код або інший документ, що підтверджує особу позичальника.

Як оформити кредит без телефонного номера онлайн?

Щоб оформити мікрокредит, позичальнику потрібно:

 • мати доступ до інтернету, тому що потрібно зареєструватися на сайті;

 • заповнити анкету та укласти договір з компанією. Необхідно вказати всю інформацію про себе та контактні дані. Але можна контакти не вказувати;

 • вказати дані своєї банківської картки, куди і буде перераховано гроші.

На калькуляторі на сайті можна самостійно розрахувати кредитну ставку, яку клієнту потрібно сплатити у певні терміни, як і весь кредит загалом.

Якщо ви все робитимете правильно і своєчасно розраховуватиметеся з боргами, компанія не здійснюватиме дзвінки і не нагадуватиме вам про те, що потрібно закрити позику.

Умови отримання грошей без номера телефону та дзвінків

Умови надання грошей у компанії «Лоані» дуже прості:

 • клієнт має бути повнолітнім;

 • клієнт має бути громадянином України;

 • запит кредиту проводиться онлайн. Необхідно заповнити анкету, вказати всю інформацію про себе та залишити заявку. Для підтвердження заявки ви не отримаєте дзвінка від представника – все робиться автоматично та цілодобово;

 • відмову можуть отримати лише затяті неплатники, а також ті, хто в минулому був спійманий на махінаціях;

 • виплата за позикою здійснюється на банківську картку того, хто уклав договір із компанією;

 • не потрібні довідки про доходи, контакти інших осіб, ідеальна кредитна історія. Якщо у вас погана кредитна історія, її можна покращити саме оформленням позик у МФО. Головне - своєчасно вносити виплати за боргом, і в результаті ви для банків будете надійним та платоспроможним клієнтом.

Умови для отримання позики є максимально простими - вони не займуть багато часу і необхідну суму ви зможете отримати тут і зараз.

Хто може взяти кредит без телефонного номера?

Надання кредиту в МФО здійснюється буквально всім громадянам України, які досягли повноліття. Студенти та пенсіонери, жінки у декретній відпустці, позичальники, які не мають стабільного доходу – усі можуть розраховувати на допомогу від мікрофінансової організації, коли банки відповідають відмовою.

Заявку зручно залишити на сайті, а необхідну суму буде перераховано на вашу кредитну картку. Запитати позику можна у будь-який час.

Як погашати кредит?

Сплатити борг за кредитною угодою без номера телефону можна у різний спосіб:

 • через термінали;

 • в онлайн-сервісах;

 • у банку, та ін.

Залишити заявку та розраховувати кредитні відсотки можна на калькуляторі на сайті. Якщо вам терміново потрібні гроші на картку без контактної інформації, компанія Лоані допоможе вам вибратися зі складної ситуації і швидко перерахує кошти.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
Послуги кредитування
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}