Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит без офіційного працевлаштування

Мікрокредитування – популярна послуга в Україні, нею скористалися тисячі співвітчизників. Для того, щоб отримати гроші в борг, потрібні основні документи – паспорт та ідентифікаційний номер, процес оформлення та розгляд заявки займають кілька хвилин, фінансові організації працюють онлайн в режимі 24/7.

Для тих, хто бажає знати, чи можна взяти кредит без офіційного працевлаштування, відповідь однозначна – так. У мікрофінансовій компанії Loany цінують і лояльно ставляться до кожного клієнта, надають позики без довідки про доходи, застави, поручителів.

На сайті компанії Loany можна оформити і отримати кредит без офіційного працевлаштування в Україні. Для постійних клієнтів доступні два види онлайн кредитів: терміновий і розумний. Перший надається на термін до 30 днів в сумі 8 тис. грн., розумний кредит, в сумі 25 тис. грн., видається на 3 місяці. Розмір комісії для кожного клієнта встановлюється індивідуально. Ті, хто вирішив скористатися послугами компанії вперше, можуть розраховувати на отримання термінової позики. При своєчасному виконанні зобов'язань, сума і термін кредитування збільшуються.

Чи реально отримати кредит без працевлаштування в Україні?

Багато громадяни намагаються дізнатися, який банк дає кредит без офіційного працевлаштування в Україні. Однак, щоб подати заявку на позику в банку, крім основних документів, паспорта та ідентифікаційного коду, необхідно надати довідку з місця роботи про заробітну плату. Крім цього, в залежності від суми кредитування, може знадобитися заставне майно, поручителі.

Для розгляду заявки в банку потрібно набагато більше часу, при негативній відповіді причини відмови ніхто не пояснює. Так, можна витратити особистий час і сили та в підсумку залишитися без необхідної суми.

Незважаючи на те, що мікрофінансові організації встановлюють більш високу процентну ставку, процес оформлення та отримання грошей в борг займає кілька хвилин. Високий розмір комісії пов'язаний з високими ризиками компаній:

 • гроші надаються протягом декількох хвилин, в режимі он-лайн;

 • потрібен мінімальний пакет документів;

 • лояльне ставлення до клієнтів, отримати кошти можуть пенсіонери, студенти, безробітні та інші категорії громадян.

Тому, коли терміново потрібні гроші, і є реальна можливість оформити і отримати кредит без підтвердження працевлаштування, розмір комісії не є перешкодою для вирішення фінансових труднощів.

У компанії Loany для термінової позики встановлена комісія в розмірі 1,9% в день, щоденна плата за розумний займ становить 0,96%.

Процедура оформлення кредиту

Щоб скористатися послугами онлайн-сервіса, необхідно:

 • бути повнолітнім громадянином України;

 • крім основних документів мати банківську карту вітчизняної установи, мобільний телефон, вихід в інтернет.

Для отримання кредиту без офіційного працевлаштування в компанії Loany необхідно:

 • зареєструватися на сайті;

 • вибрати тип позики, суму, термін кредитування;

 • ознайомитися з розміром комісії і датою погашення (внесення щомісячного платежу);

 • далі необхідно заповнити заявку, вказуючи особисті дані;

 • внести дані банківської картки, пройти верифікацію;

 • відправити заявку на розгляд.

При позитивному рішенні потрібно підписати договір за допомогою коду, який надходить на номер мобільного телефону, після цього кошти перераховуються на карту.

В процесі оформлення важливо вносити достовірну інформацію, не допускати помилки, перевірити термін дії банківської карти. Він повинен бути чинним протягом всього терміну кредитування.

Кому доступні кредити без офіційного працевлаштування?

Сьогодні стати клієнтом мікрофінансової компанії і взяти кредит без офіційного працевлаштування можуть повнолітні громадяни України, які постійно проживають на її території. Щоб не отримати відмову за заявкою, в паспорті повинно бути місце реєстрації; якщо потенційний клієнт проживає за іншою адресою, ця інформація вноситься під час заповнення анкети.

Відсутність офіційного місця роботи не є підставою для відмови. Як показує досвід, кредит онлайн на карту без працевлаштування можуть оформити і отримати:

 • повнолітня молодь;

 • студенти;

 • громадяни, які мають статус безробітного;

 • домогосподарки;

 • люди, що працюють без офіційного оформлення.

Компанія Loany також надає позики громадянам, які мають зіпсовану раніше кредитну історію, при цьому при першому зверненні вони можуть розраховувати на отримання термінового кредиту, а при своєчасному погашенні зобов'язань можна оформити кредит на більш високу суму, під низький відсоток.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
Послуги кредитування
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}