Онлайн-допомога
Вхід Реєстрація
УКР РУС
Миттєва позика до 6000грн
Розумна позика до 25000грн

Отримайте до 6000 грн. на картку вже через 30 хвилин.Мені потрібноНа період днів

Інформація про позику
Сума позики: грн.
Дата повернення:
Відсотки: грн.
До сплати: грн.

Готовий виплачувати щомісяця? Отримай до 25000 грн. з розумною позикою.Мені потрібноНа період міс.

Інформація про позику
Сума позики: грн.
Дата повернення:
Відсотки: грн.
До сплати: грн.
Кількість платежів:
Місячний платіж: грн.

Кредит без перевірок

Миттєвий позику на карту без перевірок отримати просто. Зверніться у фінансову компанію Loany, пройдіть реєстрацію і заберіть гроші. Весь процес займе хвилин 15-20, А документів потрібно мінімум. Звичайно, якщо потрібна сума більше 25 тис. грн, то без стандартної банківської процедури з поручителем, заставою та довідкою про доходи не уникнути. Але якщо потрібно невеликий терміновий споживчий кредит, то бюрократичні зволікання можна обійти.

Переваги та особливості кредитів на карту без перевірок

Отримати моментальну позику онлайн без проблем пропонує сервіс Loany в Україні. Кожен громадянин України у віці від 18 років, який дієздатний і не бере участі в шахрайських операціях отримає кредит.

Сервіс лояльний до клієнтів, тому схема отримання швидких кредитів спрощена. Потрібні документи, що засвідчують особу: паспорт, ІПН. Також буде потрібно особиста банківська карта. Виводити гроші на карти родичів, друзів банк не буде. Швидкий кредит видадуть:

 • без перевірок,

 • без дзвінків родичам,

 • без застави,

 • без поручителів,

 • без інших довідок, документів.

Сервіс економить час позичальників. Бажану суму легко отримати, не виходячи з дому. Відповідь приходить швидко. Зберігається повна конфіденційність, вся інформація, яка вноситься в базу даних сервісу засекречена від сторонніх осіб системою безпеки. Можливість відмови – мінімальна.

Отримання мікропозики

Оформити моментальну термінову позику у фінансовій організації можуть навіть особи, які входять до групи ризику:

Їм практично гарантована відмова в звичайному банку, а Loany видасть кредити всім. Умови кредитування будуть підібрані на підставі кредитного рейтингу.

Для отримання позики потрібно:

 • визначитися з сумою,

 • розрахувати термін, який оптимальний для погашення позики, з урахуванням щомісячних доходів, в цьому допоможе онлайн калькулятор,

 • подати заявку,

 • додати скан копії документів,

 • зробити фото,

 • дати згоду на обробку особистої інформації,

 • зареєструвати банківську картку, зареєстровану на ім'я позичальника,

 • надіслати запит, статус якого відстежують в «Особистому кабінеті».

Після цього відповідність даних перевіряється скоринговою системою. Після прийняття позитивного рішення позичальнику на телефон надсилається код підтвердження. Як тільки позичальник підтверджує, що згоден з умовами договору і готовий взяти гроші на рахунок, необхідна сума миттєво пересилається на карту. До моменту зарахування грошей від послуги можна відмовитися.

Онлайн сервіс працює цілодобово, це означає, що миттєві фінансові операції доступні в будь-який час доби.

Погашення

Для погашення позики кожен клієнт користується тим способом, який вигідніше. Доступні як готівкові, так і безготівкові розрахунки. Погашення платежів терміново можна провести через LiqPay, Приват24, Інтернет-банкінг. Сервіси доступні цілодобово.

Максимальна сума, яку можна взяти в борг, процентна ставка

Залежать від рейтингу кредитора і розрізняються в різних сервісах. Loany пропонує при першому зверненні максимум 3000 грн за програмою «Миттєва позика». Найбільша сума – 6000 грн, термін кредитування до 1 міс. 8000 грн пропонується за програмою «Розумна позика», термін кредитування до 1 року. Найбільша сума – 25 000 грн. Якщо платежі погашені в строк, то доступна сума збільшується на 500-1000 грн, а процентна ставка знижується.

Як підвищити ймовірність отримання кредиту?

Головне, що може зробити позичальник, якщо гроші потрібні терміново, – ретельно заповнювати анкету: ПІБ, дата народження та інша інформація повинні бути заповнені у відповідності з паспортними даними та ІПН. При найменшій помилці буде відмова. При перевірці в автоматичному режимі перевіряється відповідність внесених даних паспортним, і програма не розпізнає, що позичальник, наприклад, пропустив одну букву або цифру.

У Києві та Україні отримують швидкі кредити в сервісі Loany.

Миттєва позика
Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти.
Розумна позика
Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку.
Рейтинг сайта
1/5 (оценок: 1)