Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит без перевірок

У сучасному світі далеко не завжди виходить накопичити необхідну суму для покупки того чи іншого продукту. Нерідко виникають ситуації, коли певна сума грошей потрібна тут і зараз, і часу на збір не вистачає. Перша думка, яка виникає в голові людини, стосується походу в банк і отримання кредитних коштів. Ось тільки на практиці реалізувати задумане не так і просто.

Що перевіряють перед ухваленням видачі кредиту?

Якщо людина приймає рішення звернутися в комерційну юридичну установу, вона зрозуміє, що перед наданням кредитних коштів банк оцінює кредитну історію, визначаючи платоспроможність. Тобто, відбувається підрахунок кількості непогашених і погашених кредитів, виходить інформація про кількість і тривалості прострочень, відсутності або присутності статусу банкрута. Цікаво, що навіть в разі відсутності будь-яких даних про кредитну історію, людина не зможе зі стовідсотковою гарантією отримати кредит, оскільки банку досить складно спрогнозувати ймовірність повернення грошей.

Більш цього, перевіряються документи клієнта. Нерідко установи просять надати паспорт, довідку про доходи, свідоцтво про шлюб, копію трудової книжки, документи власності на майно та інші довідки. Якщо згідно з кредитною програмою передбачається застава, додатково необхідно буде підготувати близько 6 документів. Природно, далеко не кожному сподобаються подібні бюрократичні моменти.

Умови отримання позики без перевірок

 • Людина повинна бути громадянином України;

 • Вік від 18 до 60 років;

 • Наявність ідентифікаційного номера та постійної адреси проживання;

 • Володіння платіжною карткою будь-якого вітчизняного банку;

 • Ознайомлення з інформацією на сайті;

 • Наявність номера телефону.

Де можна оформити онлайн-кредит без перевірок в Україні

Не всі МФО передбачають довгі збори паперів і ретельну перевірку кожної фінансової маніпуляції. Відома в Україні компанія Loany дозволяє оформити кредит на необхідну суму в Україні без будь-яких перевірок і проблем. Все що потрібно зробити, це зареєструватися, внести певну інформацію і отримати гроші.

Процес не займе більше 20 хвилин, причому виконати відмічені процедури можна як за допомогою стаціонарного комп'ютера або ноутбука, так і за допомогою мобільного телефону. Можливість отримання кредиту без перевірок онлайн актуальна в тому випадку, коли позичальникові потрібно не більше 15 000 грн (найчастіше беруть 5 000 - 10 000 грн).

Сама МФО користується неймовірною популярністю за рахунок того, що для отримання коштів потрібно надати тільки паспорт та ідентифікаційний код, а також номер особистої банківської карти. Кредит видається без дзвінків родичам, без застави, поручителів, перевірок і великої кількості пакетів документів. Скористатися послугою можна в будь-який час дня і ночі без необхідності фізичного відвідування відділення.

Процедура оформлення та отримання кредиту на карту без перевірок

Весь процес максимально простий, адже для того щоб отримати необхідну суму в Україні, слід провести певну процедуру:

 • відвідати сайт loany.com.ua;

 • визначитися з сумою (вона не повинна перевищувати 15 000 грн);

 • позначити терміни повернення боргу (не більш ніж 30 днів);

 • ознайомитися з сумою погашення;

 • ввести промокод при наявності;

 • погодитися на обробку даних;

 • внести до відповідних поля необхідні дані;

 • вказати номер карти;

 • отримати кошти і витрачати їх на свій розсуд.

Варто зазначити, що оскільки Лоані не перевіряє кредитну історію, скористатися послугою отримання мікропозик можуть навіть люди з непогашеними кредитами від інших компаній в Україні. На сайті надана вся необхідна інформація, тому перш ніж оформити отримання позику онлайн, можна ознайомитися з даними про МФО і прийняти рішення про співпрацю.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
Послуги кредитування
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}