Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит без прописки

Ніколи неможливо передбачити, які випробування може підкинути життя за хвилину. А для вирішення часто потрібні гроші, яких може не бути зараз. Що робити? Можна взяти у борг у знайомих або оформити кредит у банку. Але й тут є складнощі – у близьких теж може не виявитися потрібна сума, а від банків можна часто отримати відмову з різних причин. 

МФО (мікрофінансова організація) також надає кредити громадянам України. Причому вимоги тут простіші, ніж у банках – можна отримати потрібну суму без прописки, без дзвінків, ідеальної кредитної історії.

Саме тому мікрофінансова організація – це часом єдина можливість отримати кредит без прописки та вирішити власні проблеми у короткий термін. Позичальник повинен мати доступ до Інтернету та основні документи.

Як отримати кредит без прописки?

Щоб отримати схвалення на надання кредиту без прописки, позичальник повинен:

 • бути громадянином України;

 • мати доступ до Інтернету;

 • у клієнта має бути хороша кредитна історія. Але навіть якщо вона неідеальна, сервіс все одно схвалить кредитування, але сума буде невеликою, як і терміни погашення боргу;

 • мати документи. Це паспорт, ідентифікаційний код. При цьому не потребує довідки про доходи, позичальник;

 • клієнт повинен мати зареєстровану на нього банківську картку. Саме на неї і здійснюватиметься видача грошей. 

Важливо виконувати всі зобов'язання перед МФО, щоб покращити свою кредитну історію та надалі розраховувати на великі суми. Умови та вимоги максимально прості, рішення щодо кредитування приймається сервісом онлайн та в короткі терміни, а кредит надходить відразу на платіжну картку.

Банки вимагають довідку про доходи, поручителя, наявність прописки та постійного місця роботи. При цьому вони довго перевірятимуть усі ваші дані і з'ясуватимуть, наскільки платоспроможна ви людина. У результаті можна довго прочекати і отримати відмову – і час втрачено, і гроші так і не буде виплачено.

Інша річ МФО. Тут все набагато простіше та швидше. Найчастіше відмови не отримує ніхто, а якщо виплачувати відсотки та кредит вчасно або навіть раніше за термін, можна отримати бонуси, якими в майбутньому теж можна розплачуватися.

Складнощі оформлення позики без місця реєстрації

При оформленні кредиту важливо вказувати лише достовірні дані у своєму особистому кабінеті на сайті, зокрема місце прописки. Якщо позичальник вкаже неправильні дані про себе або свої документи, МФО це відразу дізнається і громадянин отримає відмову в обслуговуванні та наданні мікропозики.

Щоб цього не сталося, потрібно вказати чи місце проживання, чи адресу тимчасової прописки. У цьому випадку мікрофінансова організація не ставитиме запитань і не висуватиме додаткових вимог щодо кредитування.

Як оформити кредит без прописки через інтернет?

Щоб клієнту надали кредит без прописки в компанії Лоані, необхідно для початку пройти процедуру реєстрації на сайті. Для цього позичальник повинен мати доступ до інтернету. Це дуже зручно, адже не потрібно навіть з дому виходити у пошуках відділення та спеціально виділяти час.

Щоб отримати гроші, клієнт має:

 • пройти реєстрацію на сайті;

 • заповнити анкету у своєму особистому кабінеті, в якій потрібно вказати дані своєї тимчасової прописки або фактичне місце проживання, дані паспорта, ідентифікаційного коду;

 • дані банківської картки та підтвердити її;

 • залишити заявку на отримання кредиту без зазначення місця проживання;

 • укласти договір із компанією.

Реєстрація позичальника не займає багато часу. Сама послуга на надання кредиту без зазначення місця проживання також проходить швидко і позичальник може одразу отримати необхідну суму на свою картку. При цьому сайт працює цілодобово, і відсоткову ставку можна розрахувати онлайн на спеціальному калькуляторі.

Умови отримання позики

Умови надання позики без зазначення місця проживання у компанії «Лоані» мають такі основні пункти:

 • клієнт має бути громадянином України;

 • для нових клієнтів сума позики буде невеликою, як і строки погашення боргу;

 • клієнт має бути повнолітнім;

 • важливо надати достовірні дані про себе;

 • потрібно своєчасно вносити платежі щодо погашення боргу.

Невиконання умов кредитування загрожує фізичній особі, на яку кредит і оформлено, нарахуванням пені. Якщо ваша кредитна історія і так була поганою, це буде нагодою надалі отримувати відмови навіть від МФО. Якщо ж історія була гарною, вона зіпсується і для банків, і для мікрофінансових організацій ви будете ненадійним клієнтом, який не виконує своїх зобов'язань щодо оплати кредиту.

Як розрахувати відсотки за кредитом? На сайті є зручний калькулятор. Вам потрібно внести суму, яка вам потрібна, та вказати термін оплати. Сервіс сам розраховує, який платіжний розмір вам потрібно буде сплатити.

У своєму особистому кабінеті на сайті ви зможете бачити всі свої позики та те, яку суму за кредитом та відсотками вам ще потрібно сплатити. Сама компанія гарантує обслуговування на високому рівні – вам не потрібно буде переживати навіть тоді, коли ви з якоїсь причини змушені затримати погашення кредиту. Причому все це робиться онлайн або телефоном з менеджерами - не потрібно шукати відділення і чекати робочого часу.

Хто може взяти кредит без прописки?

Отримати послугу в компанії «Лоані» зможе кожен мешканець України:

 • пенсіонери;

 • студенти;

 • жінки у декретній відпустці;

 • громадяни без постійного місця роботи та без стабільного доходу;

 • клієнт без постійного проживання, але з тимчасовою пропискою.

Банки при цьому цїй категорії людей просто відмовляють, оскільки вони неплатоспроможні. Але часто й не потрібні великі кредити, а лише невеликий платіж до зарплати чи соціальних виплат. І погасити його можна дуже швидко.

Кожен клієнт має можливість отримати кредит онлайн навіть у нічний час. Сервіс автоматично перевірятиме дані позичальника вперше - це займе деякий час, але все ж таки не так довго, як розглядають кредити банки.

Якщо ви будете постійним клієнтом, рішення прийматиметься за лічені хвилини. У своєму особистому кабінеті ви зможете контролювати свої позики, бачити бонуси, які нараховуються за своєчасний внесок платежів та погашення кредитів.

Невиконання умов послуги призведе лише до того, що в майбутньому ваша кредитна історія буде дуже поганою і всі ваші заявки відхилятимуться.

Як погашати мікропозику?

Видача кредиту виконується швидко і важливо дотримуватись усіх умов послуги. Погашувати позику та відсотки можна різними способами:

 • через термінали;

 • у додатках банків;

 • у відділеннях банків;

 • в особистому кабінеті бонусами, які були нараховані вам у минулому.

Якщо ви з якоїсь причини не можете виконати свої зобов'язання щодо платежів, необхідно відразу про це повідомити менеджера компанії. Вам обов'язково будуть запропоновані різні варіанти вирішення проблеми. Але постійні клієнти можуть розраховувати на пролонгацію.

Послуга пролонгації - це відстрочка на виконання зобов'язань щодо оплати процентної ставки та самого кредиту. Умисне невиконання зобов'язань за договором фізичними особами загрожує штрафами, а тому краще не допускати, що не псувати свою кредитну історію і не збільшувати суму боргу.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
Послуги кредитування
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}