Онлайн-допомога
Вхід Реєстрація
УКР РУС
Миттєва позика до 6000грн
Розумна позика до 25000грн

Отримайте до 6000 грн. на картку вже через 30 хвилин.Мені потрібноНа період днів

Інформація про позику
Сума позики: грн.
Дата повернення:
Відсотки: грн.
До сплати: грн.

Готовий виплачувати щомісяця? Отримай до 25000 грн. з розумною позикою.Мені потрібноНа період міс.

Інформація про позику
Сума позики: грн.
Дата повернення:
Відсотки: грн.
До сплати: грн.
Кількість платежів:
Місячний платіж: грн.

Кредит без застави: як швидко отримати кошти

Іноді виникають обставини, при яких терміново потрібна невелика сума, а на відвідування банку немає часу. Тоді варто скористатися онлайн-сервісом, що надає гроші в кредит без запоруки.

Основні переваги

Скориставшись сервісом Loany, можна отримати швидкий кредит без застави за доступною ціною. Все що необхідно мати, це персональний комп'ютер або планшет і доступ до мережі інтернет.

Наші послуги відрізняються прозорістю, на сайті можна оформити короткострокову позику на термін від 1 до 30 днів або довгостроковий кредит без застави і поручителів на термін від 1 до 12 місяців. Завдяки нам ви зможете:

  • заощадити особистий час, не простоюючи в чергах у банку;
  • отримати гроші у будь-який час - сервіс працює 24 години в добу.

Процес подання заявки максимально спрощений. Все що необхідно зробити, це зареєструватися на сайті і заповнити анкету. Перевірка і оформлення заявки відбувається впродовж декількох хвилин, після чого вам необхідно підтвердити отримання позики. Тепер залишається дочекатися надходження грошей на вашу банківську карту, і ви можете розпоряджатися ними на власний розсуд.

Наш сервіс відрізняється індивідуальним підходом до кожного клієнта. Аналіз кредитної історії дозволяє надавати терміновий кредит без застави з індивідуальною процентною ставкою. Для добросовісних позичальників вона завжди нижча.

На відміну від більшості фінансових установ, ми надаємо позики без застави людям, що мають погану кредитну історію. В даному випадку перший кредит буде не вищий 8 тисяч гривен, проте, при дотриманні термінів погашення або дострокової оплати, ви зможете розраховувати на збільшення подальшої суми кредиту, а також на зменшення процентної ставки. У разі затримки виплати на термін, не більше 5 днів, ваші дані не будуть внесені в чорний список.

Ми цінуємо кожного клієнта і пропонуємо продовження терміну погашення. Завдяки цьому, ви позбавите себе від необхідності сплати пені і збережете свою кредитну історію.

Безпека позики без застави

Сервіс Loany належить Товариству з обмеженою відповідальністю "Київська торгово-інвестиційна компанія" і включений в державний реєстр фінансових компаній Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг. Право на ведення фінансової діяльності підтверджується відповідною ліцензією.

Наш сервіс має необхідний статутний фонд і власний капітал, що повністю відповідає вимогам, що пред'являються до фінансових установ.

Миттєва позика
Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти.
Розумна позика
Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку.