Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 18.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 18.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит без застави: як швидко отримати кошти

Іноді виникають обставини, при яких терміново потрібна невелика сума, а на відвідування банку немає часу. Тоді варто скористатися онлайн-сервісом, що надає гроші в кредит без запоруки.

Як отримати гроші без застави

Ймовірно, вам уже доводилося користуватися банківськими кредитними продуктами: споживчим кредитом, кредитною карткою, іпотечним кредитом, позикою під заставу нерухомого майна чи автомобіля. Ви пам'ятаєте, скільки часу та сил забирає підготовка документів? А оплата послуг оцінювача та нотаріуса? А скільки коштує страхування на період дії договору?

Усього цього можна уникнути, оформивши кредит без застави на сайті Loany, без черг, погоджень та зайвих платежів. Позичальнику потрібно зареєструватися на сайті та подати заявку. Автоматизована система оцінки ризиків швидко аналізує платоспроможність і приймає рішення про видачу позички протягом декількох хвилин.

Чим відрізняється онлайн кредитування від банківських продуктів?

Отримання грошей у банку завжди супроводжується досить тривалою процедурою. Від вас потрібно підтвердити платоспроможність, надавши довідку про доходи. Для великих сум знадобиться застава, яку потрібно оцінити та застрахувати. Усі документи нотаріально засвідчуються. Дещо простіше справа з кредитними картками.

Що робити, якщо гроші потрібні негайно, на вчора, а грошові надходження очікуються лише за кілька днів?

Система онлайн кредитування працює цілодобово та дуже швидко. Готівку можна отримати вже через 15-30 хвилин, без застави, поручителів, і навіть із поганою кредитною історією. Більше того, для нових клієнтів діє цілком сміховинна ставка за користування позиковими коштами.

Оформлення повторних позик займає ще менше часу, буквально одна – дві хвилини. У цьому випадку діє інший відсоток, однак за своєчасного або дострокового погашення попередніх боргів клієнти можуть розраховувати на істотне зниження ставки.

Порядок дій для оформлення позики

Щоб отримати споживчий кредит онлайн, вам знадобиться:

 1. паспорт;

 2. ідентифікаційний код;

 3. банківська картка будь-якого банку;

 4. гаджет із виходом в інтернет.

Що потрібно зробити:

 • на сайті компанії натиснути кнопку “взяти позику”

 • пройти реєстрацію (вам знадобиться електронна пошта та телефон),

 • заповнити анкету із зазначенням місця реєстрації та проживання;

 • отримати доступ до персонального кабінету на сайті;

 • надіслати заявку на отримання кредиту.

У процесі оформлення вам потрібно буде підтвердити свою згоду на обробку персональних даних, а також погодитись з тим, що компанія – кредитор має право ознайомитись з вашою кредитною історією.

Для ідентифікації вашої особи потрібно ваше фото (його можна зробити прямо з телефону або планшета), а також фото паспорта.

Реєстрацію ви проходите лише один раз. Надалі, коли вам знову знадобляться гроші, достатньо буде виконати вхід до персонального кабінету, використовуючи свій e-mail та пароль.

Переваги кредиту без застави

 • Швидкість. Швидкість прийняття рішення про видачу позики на банківську картку не порівнянна з часом, необхідним відвідування банку.

 • Пільгові умови для клієнтів, які вперше звертаються за позикою.

 • Наявність кількох варіантів кредитування.

 • Немає необхідності оформляти документи на заставне майно, погоджувати заставу із співвласниками, проводити оцінку.

 • Можна отримати позику навіть із неідеальною кредитною історією.

 

Умови отримання беззаставної позики

Отримати гроші без застави можна навіть без підтвердження прибутків. Розроблена нами система оцінки платоспроможності клієнта використовує непрямі методи, одним із яких є кредитна історія. Залежно від результатів цього аналізу, кредит без забезпечення можуть отримати навіть люди з невисокими або непідтвердженими доходами. Сума позики розраховується індивідуально.

 

Хто може взяти кредит без застави через інтернет?

Оформити позику без застави може будь-який дієздатний громадянин України віком від 18 до 60 років. Умови кредитування не залежать від вашого місцезнаходження, має значення лише адреса реєстрації (Україна, виключаючи зону проведення ООС та республіку Крим) та платоспроможність.

Увага: Ваша картка може бути емітована будь-яким українським банком, але оформлена лише на ім'я позичальника. Якщо ви вкажете дані картки, оформленої на іншу особу, ви не зможете отримати гроші, а ваш кабінет на сайті буде назавжди заблокований.

Способи погашення позички

Позикові кошти підлягають обов'язковому поверненню. Подаючи заявку та погоджуючись з умовами Компанії Loany, ви цим берете на себе зобов'язання повернути позику та відсотки за нею в обумовлений термін у повному обсязі.

Погашення позики та відсотків можна проводити різними шляхами:

 • оплатити карткою, оформивши платежі у персональному кабінеті на нашому сайті;

 • оплатити через Приват24 (фізособи);

 • внести готівку через платіжні термінали;

 • внести гроші через касу будь-якого банку-партнера;

 • перерахувати гроші з вашого особистого рахунку;

 • використовувати бонуси, накопичені у нашій системі (виконується через Кабінет).

Оплату можна проводити в будь-якому банку, але в касах банків партнерів встановлено мінімальну комісію за цю послугу. Сума комісії не входить до суми боргу.

Як швидко оформляється кредит без застави 

Час оформлення документів залежить лише від вашого вміння працювати з гаджетами, більшості позичальників це вдається зробити за 5-10 хвилин.

Ще стільки займає перевірка ваших даних системою автоматичного надання кредитів.

Відразу після цього ви отримуєте підтвердження позитивного рішення і гроші перераховуються на вашу карту. Отже, вже через 20-30 хвилин ви можете розпоряджатися коштами на свій розсуд.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-18"},"alt":null}}