Онлайн-допомога
Вхід Реєстрація
УКР РУС
Миттєва позика до 6000грн
Розумна позика до 25000грн

Отримайте до 6000 грн. на картку вже через 30 хвилин.Мені потрібноНа період днів

Інформація про позику
Сума позики: грн.
Дата повернення:
Відсотки: грн.
До сплати: грн.

Готовий виплачувати щомісяця? Отримай до 25000 грн. з розумною позикою.Мені потрібноНа період міс.

Інформація про позику
Сума позики: грн.
Дата повернення:
Відсотки: грн.
До сплати: грн.
Кількість платежів:
Місячний платіж: грн.

Кредит для пенсіонерів: швидко, просто и вигідно

Багато людей літнього віку стикаються з проблемою браку грошових коштів на лікування або інші потреби. Зважаючи на вік, більшість банківських структур відмовляють в кредитуванні таким особам. Наша ж компанія відрізняється лояльністю і цінує своїх клієнтів. Ми надаємо кредит для пенсіонерів в режимі онлайн в найкоротші терміни і з найкращими умовами.

Що необхідно для отримання позики пенсіонеру?

Loany надає вигідні споживчі кредити без поручителів в найкоротші терміни. Пенсіонери можуть отримати позику за умови, що вони є громадянами України віком до 65 років, а також мають постійне місце прописки на території України.

Кредит пенсіонерам можна отримати, якщо здійснити декілька простих кроків:

  • Зареєструватися в системі. Необхідно буде вказати свої основні дані (прізвище, ім'я, по батькові, адресу електронної пошти).
  • У режимі онлайн заповнити усі графи анкети, а також вставити свою персональну фотографію. Тут необхідно вказати місце свого проживання, реєстрації, паспортні дані, ідентифікаційний номер, контактну особу та ін.
  • Ознайомитися з правилами нашої системи.
  • Погодитися на обробку персональних даних і отримання Loany вашої кредитної історії, яка ведеться у Бюро кредитних історій.
  • Вказати платіжну картку, на яку буде зарахована позика.

У нас є декілька різновидів позик (миттєва і розумна позика), які відрізняються за величиною максимальної суми, терміном, процентними ставками.

Переваги Loany для позики пенсіонерам

Loany - сучасний сервіс, який надає послуги кредитування. На відміну від багатьох банківських організацій він надає послуги не лише працездатним громадянам, але і пенсіонерам, студентам, домогосподаркам. Більше того, навіть якщо у вас є непогашені заборгованості в інших банках, це не буде причиною відмови в нашій системі.

До основних переваг нашої системи варто віднести:

  • Простий і швидкий процес подання заявки, а також обробки даних. Рішення приймає система в автоматичному режимі на підставі основних даних, а також кредитній історії. Після цього, щоб узяти кредит пенсіонерові необхідно лише підтвердити умови позики і гроші будуть автоматично зараховані на вказану карту.
  • Доступність 24/7. У будь-який час дня і ночі при появі необхідності ви зможете звернутися за кредитом до нашої компанії. Позики можна отримати у будь-якій точці країни.
  • Наявність програми лояльності і бонусної програми, які роблять кредитування пенсіонерів ще вигідніше. Нараховані бонуси можна використати для погашення своєї заборгованості.
Миттєва позика
Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти.
Розумна позика
Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку.
Рейтинг сайта
0/5 (оценок: 0)