Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит для пенсіонерів: швидко, просто и вигідно

Багато пенсіонерів стикаються з фінансовими проблемами, коли не вистачає грошей на власні потреби, лікування чи ліки. Саме через вік таких клієнтів вони часто отримують відмови від банків, оскільки літня людина часто не працює і не має постійного доходу, крім пенсійних виплат.

Але вихід все одно є – можна оформити пенсійний кредит у мікрофінансовій організації «Лоані». Кожен громадянин України, який досяг повнолітнього віку, може розраховувати на позику до МФО. Сервіс зручний та зрозумілий, до того ж сайт працює цілодобово.

У житті бувають різні ситуації, що призводять до фінансових проблем. Особливо це стосується літньої людини, яка часто потребує ліків або лікування. Можна отримати позику від мікрофінансової компанії у будь-який час, навіть уночі, і погасити позику при отриманні пенсійних виплат – процедура проста, що важливо для людей похилого віку.

Як отримати кредит пенсіонеру?

Бувають різні ситуації у житті, коли терміново потрібні гроші. Є безпечний спосіб оформити кредит пенсіонеру – отримати його від мікрофінансової організації Лоані. Причому умови дуже прості.

Необхідно мати документи як паспорт та ідентифікаційний код, а також банківську картку для виплат. Також клієнт повинен мати доступ до інтернету (в телефоні або на комп'ютері), тому що потрібно зареєструватися на сервісі та підтверджувати свої дії через SMS-повідомлення.

Як оформити заявку на кредит людині пенсійного віку?

Щоб отримати схвалення, необхідно оформити заявку на отримання кредиту пенсіонером у мікрофінансовій організації – зробити це можна легко та швидко:

  • потрібно мати доступ до Інтернету. Залишити заявку на отримання перекладу можна через телефон, планшет чи комп'ютер;

  • необхідно зареєструватися на сайті, придумавши логін та пароль;

  • сервіс запропонує вам заповнити анкету. В анкеті потрібно вказати всі свої особисті дані, такі як інформацію про паспорт, ідентифікаційний код;

  • потрібно вказати дані банківської картки. При цьому картка має бути оформлена саме на клієнта, який має бути громадянином України;

  • залишити заявку на видачу позички.

Вам будуть надходити смс-повідомлення, за допомогою яких вам потрібно буде підтвердити деякі ваші дії на сайті. Тому важливо вказувати свій мобільний номер, щоб мати можливість отримувати всі оповіщення від мікрофінансової організації про видачу коштів і підтвердження ваших дій.

На сайті є калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати відсоток кредиту для пенсіонерів. Достатньо вказати ту суму, яка вам потрібна, та строки погашення кредитування. Відсоток залежатиме і від розміру позички, і від термінів, на які ви її берете.

Умови отримання позики пенсіонерам

Кредит пенсіонерам можна оформити у гривнях та отримати її на банківську картку громадянина України. Це зручно, тому що не потрібно відвідувати відділення банку та витрачати на це свій час.

Уся процедура не триває багато часу. Якщо ви регулярно користуватиметеся послугами кредитування, гроші надходитимуть на картку за лічені хвилини. Нові клієнти повинні деякий час почекати, доки буде схвалено їхню заявку на переказ необхідної суми грошей.

Умови погашення кредиту

Після підтвердження отримання кредиту пенсіонерами, потрібно дотримуватись термінів виплати отриманої суми. За договором ви можете погасити кредит у різний спосіб:

  • платежі можна вносити через термінали готівкою;

  • у відділеннях банків готівкою;

  • онлайн через банківські сервіси;

  • вносити платежі через свій обліковий запис на сайті. В обліковому записі будуть накопичуватися бонуси за своєчасне погашення кредитів, якими також можна розраховуватись.

Умови всієї процедури прості, а кредит можна отримати швидко, маючи мобільний телефон та банківську картку. При цьому вік немає значення. Головне, щоб клієнт був повнолітнім.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}