Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит на погашення мікропозик

Кредити в МФО в Україні останнім часом мають величезний попит. І це не дивно, адже можна швидко подолати свої фінансові проблеми. Нестачу грошей зазнає багато людей - від цього не застрахований ніхто. Мікропозики сильно рятують, коли немає постійного місця роботи.

Але буває й так, що немає можливості вчасно сплатити борг. Компанія "Лоані" пропонує різні рішення проблеми. Ви можете попросити пролонгацію, тобто оформити відстрочку на закриття боргу. Але є ще один варіант - перекредитування.

Прострочення мікропозики загрожує не лише нарахуванням штрафу, а й погіршенням кредитної історії. Рефінансування кредиту - це ефективне вирішення ситуації, що склалася. Але тут варто пам'ятати, що під час перекредитування гроші підуть виключно на погашення боргу позичальника, а тому використати їх на споживчі потреби не вийде.

Як отримати кредит на погашення мікропозик?

Якщо пролонгація погашення боргу позичальника неможлива, можна оформити рефінансування кредиту на ту суму, яку позичальник не зміг своєчасно виплатити. Таким чином, можна закрити мікропозику без нарахування штрафів.

Дуже важливо вчасно звернутися до компанії Лоані, якщо ви не можете внести платіж за кредитом. В іншому випадку вам через прострочення нараховуватимуться штрафи, а також зіпсується ваша кредитна історія. Менеджери підберуть для вас ідеальне рішення – пролонгацію чи перекредитування.

Щоб оформити суму грошей на погашення мікрокредиту, необхідно:

  • вказати терміни, на які ви хочете взяти кредит у МФО;

  • мати необхідні документи. При цьому довідка про доходи не є обов'язковою.

У компанії «Лоані» вигідні умови не лише на оформлення позики в Україні, а й кредитор пропонує вигідну відсоткову ставку на рефінансування кредиту. При цьому вам не знадобиться ідеальна кредитна історія, збирати різні довідки і шукати поручителя не потрібно. Ще одна перевага – мінімальні шанси отримати відмову – лише злісні неплатники отримують відмови на мікрокредити та рефінансування кредитів від МФО.

Перекредитування мікропозик: банк чи МФО?

І банки, і мікрофінансові організації в Україні пропонують рефінансування послуг кредитів. У першому випадку кредитор дасть гроші тільки якщо позичальник має офіційне працевлаштування. До того ж розмір заробітної плати має відповідати тій сумі, яка потрібна позичальнику для рефінансування. 

В даному випадку і для МФО важлива кредитна історія. Якщо вона буде сильно зіпсованою, можна отримати відмову. Але якщо така ситуація трапилася з вами вперше, компанія неодмінно піде вам на зустріч. А тому важливо ніколи не допускати кредитних прострочень.

Умови отримання кредиту на погашення мікропозик

Є певні умови, які потрібні для того, щоб отримати позику на рефінансування кредиту до МФО:

  • клієнт має бути мешканцем України;

  • позичальник має бути повнолітнім;

  • кредитна історія не повинна бути дуже поганою;

  • необхідно надати деякі документи.

Як видно, в компанії «Лоані» можна просто отримати гроші на погашення кредиту, щоб через прострочення не нараховувалися штрафи.

Хто може взяти кредит на погашення мікропозик?

Практично кожен мешканець України, хто потрапив у непередбачену ситуацію, може оформити рефінансування кредиту та отримати гроші у мікрофінансовій організації «Лоані». Для цього потрібно звернутися до менеджерів компанії та обговорити всі деталі.

Головна перевага - гроші ви зможете отримати дуже швидко, а тому ймовірність нарахування пені за прострочення мікрокредиту зводиться до нуля.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
Послуги кредитування
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}