Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит на картку Монобанк

Сьогодні дуже багато хто користується послугами Монобанку. Це зручно та сучасно. А тому у багатьох клієнтів мікрофінансової організації виникає питання, чи можна взяти позику на карту Mono.

Сьогодні МФО «Лоані» пропонує не лише оформити кредит на картку Моно, а й на карти інших банків. Більше того, умови для позичальників максимально прості та вигідні, а тому отримати гроші зможе буквально кожен.

Адже в житті трапляється так, що потрібна певна сума грошей, а зайняти її нема в кого. Терміни отримання кредиту в банку можуть бути затягнуті з різних причин, а також тут можна отримати відмову через погану кредитну історію або відсутність довідки про доходи.

Інша справа – МФО. Клієнт «Лоані» може розраховувати на оформлення кредиту на картку Монобанк буквально за лічені хвилини. При цьому сервіс кредитора працює цілодобово - це зручно, тому що непередбачені обставини можуть виникнути навіть у нічний час і кошти потрібні дуже швидко.

Як отримати кредит на картку Монобанку?

Компанія Лоані кредитує без відвідування відділення, без збору документів, без дзвінків і на карту Mono. Все робиться швидко та автоматично – саме так, щоб клієнт мав можливість у короткі терміни отримати гроші на банківську картку та вирішити свої проблеми.

Кожен позичальник може отримати кошти на банківську картку Моно:

 • без довідки про доходи та інших документів, на збір яких потрібно витратити багато часу;

 • без відмов, які часто характерні саме для банків. По суті, оформлення кредиту на банківську картку Монобанку доступне всім жителям України;

 • клієнт з поганою історією. МФО не особливо орієнтується на кредитну історію, на відміну банків. Однак спочатку у вас буде виставлено ліміт на розмір суми, а також вам потрібно буде внести платіж по оплаті всіх зайнятих коштів та відсотків у короткий термін. Але згодом ці показники збільшуватимуться. Більше того, і для банків ви станете надійним та платоспроможним клієнтом у майбутньому;

 • без зайвих перевірок. Вам потрібно лише заповнити анкету на сайті, вказавши свої дані, та дочекатися схвалення вашого звернення на отримання грошей. Процедура нових клієнтів займає деякий час, а заявки постійних клієнтів кредитор розглядає протягом кількох хвилин.

Процедура отримання кредиту на номер картки Монобанк у МФО значно спрощена, що не може не тішити. 

Процедура отримання кредиту на номер картки Монобанк у МФО значно спрощена, що не може не тішити.

Як оформити заявку на кредит на картку Моно?

Щоб отримати кредит на номер картки Монобанк, вам потрібно:

 • зареєструватися на сайті МФО. Сервіс працює цілодобово, а тому процедуру можна провести у будь-який час дня та ночі;

 • визначитися з необхідною сумою коштів та термінами, коли вам потрібно буде повернути позику та відсотки по ньому. Дізнатися процентну ставку можна за допомогою калькулятора, який є на сервісі;

 • заповнити анкету, вказавши свої дані: паспорт, ідентифікаційний код та ін.;

 • підтвердити свою банківську картку Mono;

 • залишити заявку. Звернення до компанії «Лоані» зазвичай розглядається недовго і гроші відразу надходять на ваш рахунок.

Послуги надаються онлайн, тому що робота сервісу цілодобова. Як новий користувач вам буде встановлений ліміт на отримання коштів на номер карти Моно.

Умови отримання позики на картку Mono

Видача необхідної суми грошей на номер картки Монобанк здійснюється без довідки про доходи, без ідеальної кредитної історії та без інших документів, які зазвичай вимагають банки.

При цьому не доведеться довго чекати – рішення ухвалюється за лічені хвилини. Відмови можуть бути затятим неплатникам, які мають великі борги. Також клієнт може отримати відмову, якщо він був помічений у махінаціях.

Спочатку буде обмежений ліміт, але з кожною новою заявкою суми зростатимуть. Рішення розглядається швидко сервісом, а вносити оплату можна буде у різний спосіб, зокрема через додаток Монобанку.

Хто може взяти кредит?

Взяти позику онлайн на номер картки Монобанк може буквально кожен громадянин країни, який досяг повнолітнього віку. Навіть ті, хто не має постійного місця роботи чи стабільного доходу, також можуть розраховувати на видачу кредиту - студенти, пенсіонери, жінки в декретній відпустці.

Умови погашення мікропозики

Оформити кредит онлайн на картку Моно зможе кожен, хто має доступ до інтернету. Хоч і є певні ліміти, але кожен клієнт може розраховувати отримання потрібної суми за власні потреби. Рішення при цьому приймається автоматично та швидко.

Погасити кредит можна різними способами:

 • за допомогою банківських додатків;

 • через термінали;

 • у відділеннях банків, та багато іншого.

Якщо терміново потрібні гроші, компанія Лоані завжди прийде на допомогу! Це надійно, швидко та максимально зручно. Не потрібно збирати документи і довго чекати на схвалення заявки.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
Послуги кредитування
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}