Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 18.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 18.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит на картку Ощадбанку

Сьогодні в Україні є безліч клієнтів Ощадбанку. Але це не завжди означає, що можна розраховувати на отримання кредиту у ньому. Є багато факторів, які впливають на процес затвердження заявки на кредитування.

Що ж робити, коли потрібні терміново гроші і зайняти їх нема в кого? Звернутися до мікрофінансової організації за оформленням мікропозики. Причому отримати необхідну суму можна на будь-яку банківську картку, у тому числі на картку Ощадбанку. Головне, щоб її було зареєстровано на клієнта, який і хоче укласти договір з МФО. Гроші можна отримати в короткий термін, оскільки заявки розглядаються автоматично. Сайт при цьому працює цілодобово, тому видача потрібної суми може проводитися навіть вночі. Процентна ставка не може не тішити, як і умови погашення мікрокредиту.

Як отримати кредит на картку Ощадбанку у компанії «Лоані»?

Отримати позику в МФО можна дуже легко і максимально швидко:

 • звернення до організації громадян України розглядаються усі без винятку;

 • позику на картку Ощадбанку можна отримати у будь-який час - сайт працює цілодобово, як і сервіс, який перевіряє дані позичальників;

 • гроші компанія зараховує відразу на банківську картку;

 • потрібен мінімум документів. Мікрозайм може отримати кожен, хто має паспорт, ідентифікаційний код, картку Ощадбанку;

 • заявки розглядаються швидко, як і приймаються рішення щодо мікрокредитування;

 • кредитні ставки за позикою у компанії мінімальні;

 • відмову можуть отримати лише затяті неплатники, і ті, хто був помічений у махінаціях.

Чи можливо сьогодні отримати гроші в Україні за лічені хвилини, а не чекати на схвалення тижнями? Так, якщо звернутися до мікрофінансової організації «Лоані». Мікрокредити перераховуються відразу на картку Ощадбанку - не потрібно для цього робити буквально нічого, крім того, що необхідно зареєструватися онлайн на сайті.

На які картки Ощадбанку можна отримати гроші?

Зарахування коштів на картку Ощада здійснюється на картки Visa та MasterCard. Головне, щоб картка була оформлена саме на клієнта, який оформляє позику.

Причому ви можете брати кредити на різні карти – всі вони відображатимуться у вашому особистому кабінеті на сайті. Коли ви оформлятимете нову заявку з мікрокредитування, ви зможете вибрати ту картку, на рахунок якої і буде видана мікропозика. Кількість карток необмежена.

При поданні заяви на кредитування вам потрібно лише зазначити, на який рахунок потрібно видати кошти.

Як оформити заявку на кредит через інтернет?

Оформити заявку можна онлайн, а тому клієнт має мати доступ до інтернету. Зробити це можна в будь-який час дня та ночі – сайт працює цілодобово, а інформація перевіряється автоматично.

Щоб укласти договір з МФО та отримати кредит на картку Ощадбанку клієнту потрібно:

 • зареєструватися на сайті компанії. Процес не займе багато часу;

 • заповнити анкету, вказавши всю інформацію про себе. Вам видадуть кредит тільки в тому випадку, якщо інформація буде правдивою, оскільки вона перевіряється автоматично та максимально ретельно. Вона зберігатиметься у вашому особистому кабінеті;

 • визначитися із сумою, яка вам потрібна. Це потрібно вказати у процесі оформлення заявки. Також вам потрібно вказати термін погашення грошової позики. Автоматично будуть розраховані відсотки за кредитом.

Як тільки договір буде укладено, інформацію перевірено, гроші одразу надійдуть на картку Ощадбанку. Подання заявки можна здійснювати у будь-який час. На відміну від банків, МФО не має відділень, а тому не доведеться чекати робочого часу і шукати його містом - все робиться онлайн, а будь-які питання ви можете поставити менеджерам.

Умови отримання позики на картку Ощадбанку у компанії «Лоані»

Банки обов'язково вивчають кредитну історію потенційного клієнта. І якщо вона буде не ідеальною, людина просто отримає відмову у видачі кредиту.

Але можна звернутися до мікрофінансової організації, де відмови не отримує практично ніхто. Мікрокредитування – це вихід для тих, кому потрібна невелика сума на вирішення своїх побутових чи особистих проблем.

Оформити кредит зможе кожен – достатньо мати основні документи, а також картку Ощадбанку. Подання заявки, як і укладення договору здійснюється онлайн на сайті. Кредит видається швидко та відразу на картку.

Хто може взяти кредит у компанії Лоані?

У компанії «Лоані» можлива видача грошового переказу на картку Ощада таким громадянам:

 • пенсіонер;

 • студент;

 • жінка у декреті;

 • людина без постійного місця прописки;

 • клієнт, який не має стабільного доходу, та інші.

Усі ці громадяни отримують або соціальні виплати, або не мають постійного місця роботи та стабільного доходу. Але якщо потрібна невелика сума до зарплати чи соцвиплати, немає сенсу звертатися до банку – можна й час втратити, та отримати відмову.

Мікропозика – це не кредит у банку, а тому умови видачі грошей тут набагато простіші, як і терміни повернення боргу. Банки зазвичай цим громадянам відмовляють, оскільки такі клієнти є ненадійними через те, що немає місця роботи і стабільного доходу.

А ось мікропозику у мікрофінансовій організації зможе отримати буквально кожен. І зробити це можна онлайн, навіть не виходячи із дому. Це зручно особливо для жінок з маленькими дітьми, коли немає часу на пошуки відділення по місту. Гроші одразу надходять на рахунок.

Умови погашення позики

Важливо повернення грошей здійснювати регулярно – суворо у зазначені терміни. Зробити це можна різними способами:

 • через термінали, які є у кожному місті на кожному кроці;

 • сплатити борг можна і у відділенні банку Ощад;

 • можливо вносити платежі і через банківські програми, не виходячи з дому. Цей варіант особливо актуальний та затребуваний.

Мікрокредитування у «Лоані» вигідно ще й тому, що за своєчасні платежі за боргом ви отримуватимете бонуси. Ними також у майбутньому можна розраховуватися за кредитами. Це можна зробити онлайн у своєму особистому кабінеті.

Мікрофінансова організація Лоані пропонує і таку послугу, як пролонгація. Якщо ви не можете вчасно сплатити борг, вам потрібно замовити пролонгацію, тобто відстрочку з виплат. Звернення буде розглянуто дуже швидко і ви зможете отримати достатньо часу, щоб знайти гроші для погашення кредиту.

Варто пам'ятати, що якщо ви взяли кредит типу «Термінова позика», відстрочка буде на період 15 днів, а для «Розумної позики» - 3 місяці. Все це оформляється онлайн в особистому кабінеті, але ви можете звернутися до менеджерів компанії. Подання такої заяви розглядається швидко і вам не буде нараховано пеню.

Варто пам'ятати, що компанія Лоані розглядає всі звернення від громадян України на видачу кредиту на карту Ощада. А тому, якщо ви опинилися в складному фінансовому становищі, ви можете розраховувати на те, що вам допоможуть навіть у неробочий час - сервіс працює автоматично, і все оформляється онлайн.

Достатньо лише наявності інтернету, основних документів, карти Ощада – і гроші будуть у вас. МФО видає навіть тим громадянам, яким банки зазвичай відмовляють. До того ж, це спосіб покращити свою кредитну історію - регулярно отримуючи кредити в МФО, ви і для банків станете платоспроможним і надійним клієнтом.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
Послуги кредитування
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-18"},"alt":null}}