Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит онлайн на карту ПриватБанка

Сьогодні більшість жителів України використовують здебільшого банківські картки. Адже ними можна розраховуватись у магазинах, робити онлайн-покупки, сплачувати комунальні рахунки, здійснювати перекази.

Саме тому якщо вам терміново потрібні гроші, ви можете взяти кредит у компанії «Loany» на свій рахунок картки ПриватБанку для будь-яких потреб та покупок. Це мікрофінансова організація, яка дозволяє отримати потрібну суму під вигідні відсотки протягом короткого часу відразу на вашу банківську картку буквально в пару кліків.

В Україні найпопулярнішим та надійнішим вважається ПриватБанк, а тому й клієнтів у нього дуже багато. Якщо ви є клієнтом цього банку, ви зможете оформити кредит саме на цю карту.

Як отримати кредит на картку ПриватБанку?

Щоб отримати послугу з оформлення кредиту та отримання грошей на картку ПриватБанку, позичальник повинен:

 • зареєструватися на сайті, щоб отримати доступ до свого особистого кабінету;

 • в особистому кабінеті клієнт повинен вказати дані свого паспорта та ідентифікаційного коду;

 • зробити особисту фотографію;

 • вказати дані своєї картки ПриватБанку.

Все це оформляється в онлайн-режимі, що дуже зручно. Вам не потрібно шукати офіс банку, вичікувати черги, і довго чекати на схвалення операції. При цьому заявку позичальника буде оброблено дуже швидко. Якщо ви вперше користуєтеся послугами МФО, потрібно лише витратити час, щоб ввести дані в анкету. Якщо ж ви постійний клієнт, вам достатньо подати заявку та гроші протягом кількох хвилин будуть зараховані на картку Привату.

Умови отримання кредиту на картку Приват

Кредитна історія впливає на отримання кредиту на карту ПриватБанку. Рішення кредитор прийме з огляду на такі моменти:

 • платоспроможність клієнта;

 • стан кредитної історії клієнта;

 • кредит оформляє постійний клієнт чи позичальник бере вперше.

Сьогодні компанія «Loany» видає кредити на картку ПриватБанку у таких програмах:

 • «Термінова позика». Ліміт – до 15000 гривень на період до одного місяця;

 • «Розумна позика». Ви можете розраховувати на суму в ліміті до 25 000 гривень на період до 3 місяців.

У другому способі, щоб отримати кредит, клієнт повинен мати бездоганну кредитну історію. В автоматичному режимі це, а також платоспроможність буде оцінено завдяки внутрішній скоринговій системі. У першому випадку оформити кредит зможе практично кожен, і ніхто не отримає відмови. При цьому тут діятимуть ліміти на суми та терміни їх виплати.

Якщо ви будете вчасно погашати платежі, ваш рейтинг у системі зростатиме. Отже, у майбутньому ви зможете розраховувати на великі суми кредитів, і навіть великі терміни їх оплати.

Перший кредит на картку ПриватБанку можна взяти за мінімальні відсотки. При цьому варто пам'ятати, що якщо ви не вчасно вносити платежі, набігатиме пеня, яку потрібно обов'язково сплатити. 

Погашувати кредит можна різними способами на рахунок компанії:

 • онлайн через додаток Приват 24;

 • готівкою через банкомат;

 • готівкою через відділення банку ПриватБанк.

Як видно, оформити кредит у банку та в мікрофінансовій організації – це різні речі. МФО пропонує великі суми грошей, а також прийнятні умови для погашення. Це варіант для тих, кому кредит потрібен швидко і немає часу на збір документів та на очікування рішення від банку.

Хто може взяти позику через інтернет?

Щоб оформити кредит у банку, потрібно зібрати багато документів, а також надати довідку про доходи. У МФО взяти гроші може буквально кожен:

 • студенти;

 • пенсіонери;

 • люди з інвалідністю;

 • люди без постійного місця роботи.

Мами у декрети також можуть розраховувати на укладення договору з МФО та виплату грошей на картку ПриватБанку. Дитячих виплат і допомоги часом недостатньо для придбання всього необхідного, що потрібно для дитини. А банки зазвичай відмовляють таким жінкам у кредитах. Мікрокредит – це іноді єдиний вихід, який дозволяє жінці отримати позикові кошти на рахунок своєї картки ПриватБанку під вигідні відсотки. І укласти договір можна онлайн, а не бігати відділеннями з дитиною. Вносити платежі також можна онлайн.

Чи варто брати позику на картку ПриватБанку?

Взяти кредит на картку ПриватБанку вигідно з багатьох причин. Адже здебільшого соціальні виплати громадяни України отримують саме на картку цього банку, а тому вам не доведеться йти до відділень, щоб оформити додаткову картку.

Є й інші переваги:

 • банкомати ПриватБанку є в кожному місті, тому ви зможете зняти готівку або оплатити платежі за кредитом у будь-який час;

 • оформити картку теж можна швидко та в будь-якому місті;

 • ПриватБанк має онлайн-додаток, в якому також можна платити платежі онлайн;

 • відсоток за транзакціями та за зняття готівки тут мінімальний.

Для отримання додаткової інформації ви можете зв'язатися з представниками компанії «Loany».

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
Послуги кредитування
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}