Вхід Реєстрація
УКР РУС
Миттєва позика до 10000грн
Розумна позика до 25000грн

Мені потрібноНа період днів

Інформація про позику
Сума позики: 3000 грн.
Повернути до:
Сума погашення: 3854.85 грн.

Мені потрібноНа період міс.

Інформація про позику
Сума позики: 10000 грн.
Повернути до:
Сума погашення: 16319.43 грн.
К-сть платежів: 3
Місячний платіж: 5439.81 грн.

Кредит онлайн на карту ПриватБанка

Сьогодні громадяни України часто користуються банківськими картами, розраховуючись ними в магазинах, здійснюючи покупки онлайн. Не менш популярним є онлайн-кредитування. Так, можна не виходячи з дому, в будь-який час оформити і отримати позику на карту ПриватБанка або будь-яку іншу. При цьому не потрібно оформляти довідку про заробітну плату, наявність офіційного працевлаштування також не є обов'язковою умовою для отримання грошей в борг.

Щоб оформити швидкий кредит на карту ПриватБанка, необхідні основні документи: паспорт та ідентифікаційний номер. Незалежно від суми кредитування також не потрібна застава або поручителі.

Швидкі кредити надає мікрофінансова компанія Loany. Клієнти можуть оформити і отримати  онлайн кредит: терміновий або розумний. Терміновий займ надається на термін до 30 днів в сумі 8 тис. грн., розумний кредит, в сумі 25 тис. грн., видається на 3 місяці. Ті, хто вирішив скористатися послугами компанії вперше, можуть розраховувати на отримання термінової позики. При своєчасному виконанні зобов'язань сума і термін кредитування збільшуються, а розмір комісії зменшується. Розмір комісії для кожного клієнта встановлюється індивідуально і не перевищує 1,8% в день при оформленні строкового кредиту та 0,9% при оформленні розумної позики.

Чому клієнти обирають кредит на картку ПриватБанку?

Популярність онлайн кредитування пояснюється багатьма причинами. Бажаючи отримати гроші в борг на банківську карту на вигідних умовах, варто звернутися в компанію Loany. Переваги сервісу наступні:

 • швидка процедура оформлення, адже для того, щоб взяти кредит на картку ПриватБанка, потрібно не більше тридцяти хвилин;

 • сума і термін кредитування вибирається самостійно;

 • щоб отримати гроші, необхідний мінімум документів, тільки паспорт і податковий номер;

 • оформити кредит на карту Приват, або будь-яку іншу, можна цілодобово;

 • заявка розглядається протягом декількох хвилин;

 • в МФО лояльно ставляться до кожного позичальника, тому отримати гроші можуть люди, які мають низький рівень доходу, безробітні, домогосподарки, громадяни з зіпсованою кредитною історією та інші;

 • при неможливості вчасно внести обов'язковий платіж можна оформити пролонгацію договору;

 • кожен клієнт стає учасником бонусної програми. Бали нараховуються за своєчасне погашення кредиту, і їх можна використовувати при оплаті пролонгації договору, для погашення кредиту, при оплаті комісії;

 • при достроковому погашенні здійснюється перерахунок комісії, вона нараховується тільки за фактичні дні користування.

Процедура оформлення кредиту

Щоб оформити кредит на карту ПриватБанка і гарантовано отримати гроші в компанії Loany, необхідно мати внутрішній паспорт, ідентифікаційний номер, діючу карту з позитивним балансом (це необхідно для проведення верифікації), мобільний телефон і вихід в інтернет.

Сервіс Loany працює на ринку фінансових послуг не один рік. Правила кредитування прозорі, не мають додаткових комісій і прихованих платежів. Щоб оформити кредит онлайн на карту ПриватБанка в компанії, необхідно:

 • зареєструватися на сайті Loany;

 • визначити суму, строк кредитування;

 • заповнити анкету;

 • внести дані банківської картки, пройти верифікацію;

 • відправити заявку на розгляд.

Заявка розглядається автоматично, для цього буде потрібно не більше 5 хвилин. При позитивній відповіді кошти перераховуються на карту.

Кому доступні кредити на картку ПриватБанку?

Оформити онлайн кредит на карту ПриватБанка може кожен громадянин України, який досяг повноліття і який постійно проживає на території країни. Відсутність постійної роботи не є причиною для відмови у видачі грошей в борг.

Позичальник не повинен мати прострочених, непогашених фінансових зобов'язань. Як показує досвід, в Loany лояльно ставляться до громадян, які бажають отримати позику на карту ПриватБанка онлайн. Тому не відмовляють у видачі грошей в борг:

 • громадянам із зіпсованою кредитною історією;

 • людям без офіційного працевлаштування;

 • студентам;

 • домогосподаркам;

 • пенсіонерам та ін.

При внесенні особистих даних важливо вказувати достовірну інформацію, не допускати помилки, які автоматично прирівнюються до обману.

Миттєва позика
Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти.
Розумна позика
Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку.
Рейтинг сайту
0/5 (оцінок: 0)