Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Терміново потрібні гроші

 

Терміново потрібні гроші? Шукайте того, хто б надав вам термінову позику через інтернет? Ви потрапили за адресою. LOANY допоможе вам розв'язати финрансовую проблему!

Швидкий кредит: хто може взяти і як його оформити?

У кожного трапляються ситуації в житті, коли потрібні терміново гроші. І далеко не завжди можуть допомогти родичі або друзі. Але вихід є - це швидкий кредит на карту. Ця послуга з'явилася в нашій країні не так давно, але багато хто вже встиг оцінити всі її переваги завдяки вигідним умовам оформлення кредиту.

Швидка банківська позика на карту - це зручно, так як можна все оформити онлайн, і в короткі терміни отримати гроші. Компанія "Loany" пропонує цілодобові термінові кредити під 0,01% відсоток.

Терміново потрібні гроші?

Термінова позика - це вид кредитування, коли від моменту подачі заявки до отримання грошей проходить дуже мало часу. Тобто ви можете отримати схвалення кредиту буквально за один день - все буде оформлено дуже швидко. 

Кредит позичальник може оформити онлайн в мережі Інтернет, і отримати гроші на картку або готівкою. При цьому позика видається на короткий проміжок часу. Погашення банківської виплати має бути протягом 30 днів.

Для початку вам потрібно чітко визначитися, який розмір позики вам потрібен і за який проміжок часу ви зможете здійснити його погашення. В даному випадку і переоцінка, і недооцінка може бути для вас невигідними. А тому слід відразу визначитися з сумою, щоб не було складнощів в майбутньому.

Компанія пропонує такі умови термінових позик:

 • ви можете взяти кредит у розмірі від 1000 до 15000 гривень;

 • терміни погашення кредиту - від 1 до 30 днів;

 • під 0,01 відсоток.

Ви можете звернутися за допомогою до консультанта, який підкаже, яке рішення вам найбільше підійде.

Що потрібно для отримання кредиту швидко?

Багато позичальників вважають за краще оформляти терміновий кредит онлайн-це швидко і зручно. Для цього потрібно:

 • позичальник повинен бути громадянином України;

 • позичальник повинен бути повнолітнім;

 • необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу, а саме паспорт та ІПН;

 • карта будь-якого банку. Обов'язковою умовою є наявність карти будь-якого банку України. 

Після цього можна розрахувати на калькуляторі виплати, які вам потрібно буде повернути після закінчення обраного часу термінової позики.

Умови отримання швидких позик

Щоб отримати банківський кредит, потрібно:

 • заповнити заявку онлайн, вказавши суму позики і час, за який ви повернете виплату;

 • дочекатися обробки заявки, і рішення, яке прийме компанія;

 • отримати виплату на банківську карту.

Все це робиться в автоматичному режимі, а тому це і не займе багато часу. Повернути виплати можна різними способами - в своєму Особистому кабінеті або через банківський термінал.

Не можна допускати, щоб у вас накопичувався борг, так як вам доведеться переплачувати - на борг буде накопичуватися відсоток, який вам теж доведеться виплатити.

Хто може взяти швидкий кредит через Інтернет?

Взяти швидкий кредит онлайн може будь-який житель України, який досяг повноліття, має всі документи і банківську карту, необхідні для автоматичної обробки вашого запиту на отримання грошових коштів.

Де краще взяти швидкий кредит?

Сьогодні всі за звичкою звертаються за швидким кредитом в банк, вважаючи цю установу більш надійним кредитором. Але так було багато років тому. Сьогодні подібні банківські послуги витіснені з ринку мікрофінансовими організаціями (МФО), які більш клієнтоорієнтовані, а тому гроші Ви отримаєте швидко при максимально вигідних умовах і з мінімальним набором документів.

Якщо вам терміново потрібна позика, Ви ризикуєте витратити багато часу на збір документів і оформлення всіх паперів. У підсумку вам все одно можуть відмовити. Також вам доведеться довести свою платоспроможність. І навіть якщо ви отримаєте схвалення, кредит все одно доведеться чекати деякий час, якого іноді просто немає.

З МФО все набагато простіше і зручніше. Тут є ряд незаперечних переваг:

 • вигідні умови отримання швидкої позики;

 • невеликі відсотки. Якщо ви повернете позику в обумовлені терміни, вам не доведеться платити великі відсотки;

 • заявку можна оформити онлайн по інтернету, що вкрай зручно - не потрібно нікуди йти, шукати банківське відділення. Причому зробити це можна в будь - який час - МФО працюють цілодобово;

 • оперативність. Оформлення швидкого кредиту онлайн проводиться цілодобово і в короткі терміни.

Саме завдяки всьому цьому кредити в МФО стали ототожнюватися з швидкими позиками. Це для багатьох стало рішенням, коли потрібні терміново гроші.

Більше не потрібно збирати документи, чекати, коли буде готова відповідь на вашу заявку - гроші можна отримати швидко без зайвих витрат часу і сил. І це і робить термінові позики більш вигідними та зручними для людей, ніж кредити в банках.

Якщо у вас є питання або ви не знаєте, як правильно оформити заявку, ви можете звернутися до фахівців компанії Loany - вас проконсультують, допоможуть вибрати найбільш вигідні варіанти, а також оброблять ваші дані, щоб ви могли в найкоротші терміни отримати грошові кошти.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}