Онлайн-допомога
Вхід Реєстрація
УКР РУС
Миттєва позика до 6000грн
Розумна позика до 25000грн

Отримайте до 6000 грн. на картку вже через 30 хвилин.Мені потрібноНа період днів

Інформація про позику
Сума позики: грн.
Дата повернення:
Відсотки: грн.
До сплати: грн.

Готовий виплачувати щомісяця? Отримай до 25000 грн. з розумною позикою.Мені потрібноНа період міс.

Інформація про позику
Сума позики: грн.
Дата повернення:
Відсотки: грн.
До сплати: грн.
Кількість платежів:
Місячний платіж: грн.

Взяти кредит без довідки про доходи

 

Loany раді запропонувати Вам зручний і надійний сервіс по отриманню миттєвих позик. Оформити кредит онлайн без довідки про доходи - доступно у нас на сайті в цілодобовому режимі.

Для кого діє послуга

Кредит без довідки про доходи розрахований спеціально для тих громадян, які хочуть оперативно отримати позику без зайвих формальностей.

Далеко не усім хочеться повідомляти колег по роботі про те, що вам потрібні гроші у борг. До того ж, багато хто з нас працює неофіційно або неповний робочий день. Що стосується домогосподарок, пенсіонерів або матусь в декреті, то на ті кошти від держави, що вони отримують, взагалі смішно брати довідку про доходи. Саме для таких груп населення ми найчастіше і пропонуємо послуги з отримання грошей без застави і зайвого клопоту!

Заявка на гроші в борг від LOANY може бути оформлена:

  • офіційно працевлаштованими громадянами;
  • студентами;
  • пенсіонерами;
  • безробітними;
  • фрілансерами.

Як узяти кредит в Києві без довідки про доходи?

Узяти гроші у борг можна не лише в столиці, але і знаходячись у будь-якій точці України в місці, де є доступ до інтернету. Все, що знадобиться - зайти на наш сайт і зареєструватися. Потім ви заповните коротку анкету з обов'язковим введенням особистих паспортних даних і ІПН. Щоб отримати грошовий переказ, треба також ввести реквізити власної банківської картки.

Потім клієнт вибирає суму кредиту і період його погашення.

Почекавши 5-10 хвилин, швидкий кредит без довідки про доходи опиниться на вашій картці. Все просто!

Додаткові умови

Завдяки нашому сервісу ви можете отримати додаткову вигоду. А саме:

  1. Перегляд процентної ставки. Якщо ви маєте хорошу кредитну історію, звертаєтеся в нашу компанію не вперше, погашаючи борги вчасно, то у кожному окремому випадку відсоток по кредиту для вас переглядатиметься в найбільш вигідному варіанті.
  2. Пролонгація позики. Ми завжди намагаємося допомогти своїм клієнтам. Тому при необхідності, пропонуємо пролонгацію договору з найменшим відсотком.
  3. Якщо ви маєте можливість погасити кредит достроково, ми із задоволенням підемо вам назустріч.

 

Якщо вам терміново потрібні гроші у борг без довідок про доходи і інших звичних умов кредитування, ми з радістю вам допоможемо!

Миттєва позика
Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти.
Розумна позика
Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку.
Рейтинг сайта
1/5 (оценок: 1)