Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит без довідки про доходи

Отримання кредиту в банківській установі найчастіше асоціюється з негативними моментами. Подібний процес нерідко супроводжується необхідністю збору документів (включаючи довідку про доходи, про несудимість тощо), часовими витратами на висиджування в черзі, а також ризиком того, що банк не схвалить кредит і людині доведеться в терміновому порядку шукати інші джерела грошей. Радує, що сьогодні далеко не всі фінансові установи супроводжують співпрацю настільки складною схемою.

Що таке довідка про доходи і хто її видає?

Раніше згадувалося, що довідка про доходи може знадобитися для оформлення кредиту, щоб компанія змогла переконатися в платоспроможності людини. Даний документ також актуальний для оформлення візи, для звернення до податкової інстанцію, а також для різноманітних соціальних служб. Документи виписує представник бухгалтерського відділу, який після передає папір на підпис керівнику компанії. Щоб отримати зазначену довідку, необхідно звернутися до керівництва з письмовою заявою. В результаті документ повинен бути отриманий працівником у фізичному вигляді протягом 3 днів.

Де взяти кредит без довідки про доходи?

Згадана необхідність подачі спеціальної заяви і щодо довгого очікування отримання довідки призводять до того, що отримати кредит в короткі терміни напевно не вийде. В результаті багато громадян України шукають спосіб оформлення позики без довідки про доходи.

Відмінним рішенням є відома МФО Loany, яка дозволяє взяти кредит на суму до 15 000 грн на термін до 30 днів без надання великої кількості документів. Компанія працює на ринку України далеко не перший рік, тому вважається однією з найнадійніших організацій в своїй області. Радує, що отримати гроші в борг можна в режимі онлайн, без фізичного відвідування відділення компанії і буквально за 15-20 хвилин.

Вся інформація надана на сайті, де позичальник може ознайомитися з даними, оформити споживчий кредит і отримати переказ на свою банківську карту. Новоспеченим клієнтам можна порадувати себе першим кредитом на вигідних відсотках і на власному досвіді переконатися в лояльному ставленні МФО.

Умови отримання онлайн-кредиту

Незважаючи на максимальну прозорість умов співпраці та відсутність необхідності збору великого пакета документів, Loany пропонує кілька умов для узгодження і отримання кредиту. Людина не повинна мати непогашених позик в системі, оскільки внутрішній механізм не дозволить схвалити платіж в разі прострочення і неповернення грошей.

Хто може взяти кредит без довідки про доходи?

Повноцінно скористатися послугою онлайн-позики можуть повнолітні громадяни України віком від 18 до 60 років. Людина повинна пред'явити свій ідентифікаційний номер, а також мати постійну адресу проживання, розташовану на території країни. Потенційний клієнт повинен мати електронну пошту, діючу платіжну карту, а також актуальний номер мобільного телефону. На жаль, Жителі АР Крим і зони АТО не можуть отримати кредит без довідки про доходи.

Найчастіше клієнтами МФО стають студенти, яким не вистачає грошей до стипендії, матері в декреті, пенсіонери, а також люди, які хочуть оформити споживчий кредит до отримання зарплати, щоб успішно погасити позику і не відмовляти собі в дрібницях.

Порядок оформлення заявки і отримання грошей без довідки про доходи

Сам процес оформлення кредиту дуже простий, тому з ним розберуться навіть ті люди, які не володіють високим рівнем комп'ютерної грамотності. Для цього необхідно:

  • відвідати сайт компанії;

  • зареєструватися, вказавши ПІБ та електронну пошту, а також згенерувавши пароль;

  • заповнити анкету в режимі он-лайн;

  • зробити персональне фото;

  • внести паспортні дані, підтвердивши їх за допомогою завантаження в систему фотографії прописки і необхідних сторінок документа (всі отримані дані надійно захищені, тому клієнту не варто переживати з приводу збереження інформації);

  • повідомити номер телефону;

  • уважно прочитати правила роботи системи;

  • погодиться на обробку інформації;

  • вказати номер платіжної картки;

  • отримати кошти, які надійдуть на вказаний рахунок протягом декількох хвилин після схвалення заявки.

Тепер можна сміливо знімати готівку кредитні кошти в банкоматі або ж витрачати їх на онлайн-покупки, радуючи себе і не забуваючи про необхідність своєчасного погашення заборгованості. Що стосується повернення боргу, то перерахувати суму онлайн можна в Особистому кабінеті на сайті, а також завдяки інтернет-банкінгу. Дозволяється також перевести готівку завдяки відвідуванню відділення банку або ж через термінали. Фізичні особи можуть виконати дану процедуру протягом кількох хвилин у Приват24.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}