Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит, не виходячи з дому

Час від часу фінансові труднощі виникають у кожної людини. Адже ніхто не застрахований від непередбачених покупок, запрошень поїхати на відпочинок, банального приїзду гостей. Для тих, хто не знає, де взяти гроші не виходячи з дому, можна скористатися кількома способами. Наприклад, подзвонити друзям або знайомим, при цьому приготуйтеся пояснювати причину труднощів, відповісти на безліч питань. Також можна звернутися банк, або скористатися послугами мікрофінансових компаній.

Як показує досвід, стати позичальником у близьких людей виходить рідко. Сьогодні багато людей не тримають вільну готівку вдома.

Щоб оформити кредит в банку, потрібно зібрати пакет документів, в тому числі і довідку про заробітну плату. При цьому гарантії того, що заявку на кредит схвалять, не існує.

Фінансові компанії, які надають кошти на невеликий термін, – реальна можливість оформити кредит онлайн на карту, не виходячи з дому. При цьому не доведеться витрачати особистий час, готувати додаткові документи, мати заставу або шукати поручителів. Так, щоб оформити кредит в компанії Loany, необхідно мати:

 • паспорт;

 • ідентифікаційний номер;

 • банківську картку;

 • мобільний телефон;

 • доступ в Інтернет

Чому краще оформити кредит, не виходячи з дому?

Послугами мікрофінансових компаній скористалися тисячі українців. Узяти кредит онлайн швидко на карту, не виходячи з дому, в компанії Loany можна цілодобово, в святкові та вихідні дні. Незалежно від часу оформлення заявки, кошти перераховуються на банківську карту протягом декількох хвилин після позитивної відповіді. Це стає можливим через те, що заявка розглядається системою автоматично.

На відміну від банківських установ, в Loany цінують і лояльно ставляться до кожного клієнта. Взяти гроші в борг на карту, не виходячи з дому, можуть не тільки люди, які мають постійний високий дохід, а й:

 • пенсіонери;

 • студенти;

 • безробітні;

 • інваліди;

 • домогосподарки та ін.

У компанії Loany можна оформити і отримати гроші на споживчі потреби протягом півгодини. Потенційним позичальникам пропонуються вигідні умови:

 • можливість самостійно вибрати суму і термін кредитування;

 • можливість достроково погасити зобов'язання, сплативши комісію за фактичні дні користування грошима;

 • можливість онлайн продовжити термін дії договору, якщо внести обов'язковий платіж не виходить.

Для кожного клієнта встановлюється індивідуальний розмір процентної ставки. Він залежить від якості кредитної історії.

Що потрібно, щоб отримати кредит, не виходячи з дому?

Оформити кредит, не виходячи з дому, може кожен повнолітній громадянин України, який постійно проживає на території країни. Щоб не отримати відмову за заявкою, необхідно мати внутрішній паспорт та ідентифікаційний номер. Також потрібна банківська карта, оформлена на ім'я позичальника, мобільний телефон.

Щоб отримати гроші в кредит, не виходячи з дому, в компанії Loany потрібно:

 • зареєструватися на сайті;

 • вибрати суму, термін кредитування;

 • заповнити анкету;

 • внести дані банківської картки, пройти верифікацію;

 • відправити заявку на розгляд.

При позитивному рішенні підписується кредитний договір, після цього кошти перераховуються на карту.

Відсоток відмов в Loany невеликий, однак, вони трапляються. Отримати відмову в видачі коштів можуть громадяни, які:

 • не досягли повноліття;

 • вказали не свої дані;

 • мають прострочені або непогашені зобов'язання в інших МФО.

При заповненні заявки важливо не припускатися граматичних помилки. Система перевіряє особисті дані автоматично, і кожна помилка сприймається як обман, що автоматично формує відмову.

Як погасити кредит, не виходячи з дому?

Погасити кредит так само просто, як і його оформити. Для зручності клієнтам пропонується кілька способів. Погасити займ, не виходячи з дому, можна в особистому кабінеті Loany. Для цього треба скористатися картою, на яку були перераховані кошти. Якщо треба скористатися іншою картою, то необхідно пройти процес її верифікації. Гроші надходять на рахунок миттєво, послуга безкоштовна.

Погасити онлайн займ, не виходячи з дому, можна в особистому онлайн кабінеті банку, який видав карту. На сайті компанії Лоані є всі платіжні реквізити МФО.

Крім цього, можлива оплата кредиту готівкою. Це можна зробити в багатьох супермаркетах, за допомогою терміналів. При цьому необхідно враховувати, що за послугу утримується комісія, і щоб не виникла заборгованість, необхідно мати запас коштів і зберегти квитанцію про оплату.

Готівкові гроші, в рахунок погашення онлайн кредиту, приймають всі каси банків. При цьому також утримується комісія і необхідно мати при собі реквізити. При даному способі кошти поступають на рахунок не миттєво, тому, щоб не виникла заборгованість, необхідно здійснювати оплату завчасно.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
Послуги кредитування
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}