Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит онлайн 24/7

Життя непередбачуване. І часом воно підкидає серйозні випробування, коли немає часу, щоб знайти спосіб їх вирішити. Багато хто намагається зайняти гроші у рідних, близьких та друзів, але це виходить зробити далеко не завжди. Можна оформити кредит у банку, але чекати на видачу грошей доведеться як мінімум кілька днів.

До того ж у банках є графік роботи та вихідні дні, а гроші часом потрібні у неробочий час чи навіть уночі. Що робити у такому разі? Для початку не варто панікувати, тому що вихід можна знайти завжди.

МФО (мікрофінансові організації) - це компанії, які пропонують отримати гроші в позики у зручний для вас час та під вигідні відсотки та умови. Причому кредит можна оформити онлайн, надавши лише невеликий список документів.

Компанія «Loany» пропонує отримати кредит онлайн 24/7, тому у вас завжди буде грошова підтримка на будь-які випадки життя. З усіма умовами та вимогами ви можете ознайомитись нижче.

Як подати заявку на кредит 24/7?

Щоб отримати кредит в інтернеті, вам, відповідно, потрібен лише доступ до мережі. це дуже зручно, тому що не потрібно шукати відділення та витрачати час, щоб дістатися до офісу. Гроші в борг можна отримати навіть не виходячи з дому.

На сайті вам потрібно зареєструватися та після цього перейти до свого кабінету. У кабінеті ви повинні будете заповнити анкету, куди потрібно вписати всі свої дані, у тому числі і дані своєї кредитної картки, на яку і надійдуть гроші.

Після того, як ви заповните анкету, ви можете вибрати суму, яка вам потрібна. Мікрозайм має на увазі швидке отримання невеликих грошей у борг. Такі кредити видаються терміном до 30 днів.

На онлайн-ресурсі ви знайдете калькулятор, де зможете вибрати суму кредиту - від 1000 до 15000 гривень, і термін, в який ви повинні повернути позику.

Щоб точно отримати кредитну позику в МФО, вам потрібно подати достовірну інформацію паспорта та інших документів:

 • ваші дані та дані паспорта повинні співпадати;

 • картка, на яку буде здійснено переказ грошей, має бути оформлена на позичальника;

 • у вас у минулому не повинно бути жодних махінацій у кредитній історії. Таку інформацію надає бюро кредитних історій.

Після цього МФО може схвалити вам позику та незабаром ви зможете отримати свій кредит на банківську картку.

Як отримати гроші у будь-який час доби?

Компанія «Loany» - це онлайн-ресурс, тому отримати схвалення на переказ грошей мікропозики від кредитора можна буквально в будь-який час дня і ночі, і навіть у вихідні дні.

Позичальнику потрібно враховувати такі вимоги:

 • вказати правильні дані свого паспорта, кредитної картки та інших документів. Це дозволить вам заощадити час на схвалення кредиту;

 • мати хорошу кредитну історію - у вас у минулому не повинно бути махінацій та незаконних дій.

Гроші ви можете отримати навіть уночі, тому що онлайн-сервіс перевіряє дані без участі кредитора. Буде врахована ваша платоспроможність, саме дохід позичальника. Після цього, як заявку буде схвалено, ви у своєму кабінеті побачите, яка сума коштів для мікрокредиту вам доступна і на який термін ви можете взяти гроші в борг.

Умови отримання кредиту цілодобово

Є певні умови МФО, дотримуючись яких ви зможете отримати переказ кредиту на свою картку у будь-який час:

 • для тих позичальників, у яких все гаразд із кредитною історією, сума позики буде вищою. Але варто враховувати, що якщо ви вперше берете кредит у борг у МФО, сума буде меншою;

 • якщо у вас є якісь проблеми з кредитною історією, сума позики буде меншою. Але в майбутньому, якщо ви будете надійним позичальником, МФО може суму збільшити.

Сьогодні МФО пропонує два варіанти кредитування:

 1. «Розумна позику». Термін видачі позики – один рік, і ви можете взяти до 25000 гривень. Якщо ви в МФО звертаєтеся вперше, сума позики становитиме до 8000 гривень;

 2. «Термінова позика». Ви можете взяти позику до 15000 гривень на один місяць.

Тут слід уточнити, що в першому випадку кредитна історія для отримання позики має бути гарною, і тоді вам можуть схвалити заявку на велику суму виплат. У другому випадку МФО практично нікому не дає відмови, тому ви можете розраховувати на переказ невеликої суми.

Відсоткову ставку ви можете побачити онлайн у калькуляторі, коли ви вкажите суму мікрокредиту, який вам потрібний. При цьому мікрофінансова організація завжди йде назустріч своїм позичальникам, і за довгострокової співпраці пропонує більш вигідні умови та вимоги. Процентна ставка буде меншою, а терміни виплати можуть і збільшитися.

Якщо ви не порушуватимете умови договору, сума позики до терміну погашення не зміниться. Але умови можуть змінитися з таких причин:

 • якщо погашення заборгованості пройде швидше за зазначений термін;

 • якщо у вас буде прострочення виплати кредиту;

 • пролонгація кредитування.

Щодо пролонгації кредитування слід поговорити докладніше. Якщо у вас з будь-яких причин немає можливості дотримуватися всіх умов договору і ви не можете виплатити позику у зазначені терміни, вам потрібно звернутися до кредитора, який запропонує різні варіанти вирішення проблеми.

Якщо ви в майбутньому дотримуватиметеся усіх умов і вимог кредитора згідно з договором, ваша кредитна історія буде бездоганною. Отже, ви отримаєте більше привілеїв, як, наприклад, більші суми кредиту, менші відсоткові ставки із виплат позик.

Хто може взяти кредит 24/7 через інтернет?

Отримати позику від МФО може кожен мешканець України, який досяг 18-річного віку та має всі документи, необхідні для оформлення позики та отримання коштів на картку. Також отримати схвалення можуть навіть особи, які отримували відмову від банків:

 • люди, які тимчасово не працюють;

 • студенти;

 • пенсіонери;

 • люди, які мають інвалідність.

Жінки у декретній відпустці також можуть отримати кредит у МФО. Для банків такі позичальники є ненадійними і часто отримують відмови, оскільки вважається, що у мам у декреті немає постійного доходу. Однак жінки отримують виплати на дитину, хоч такі суми і не є значними, щоб мати можливість погашати щомісяця великий кредит.

Проте МФО – це практично єдиний варіант для мам у декреті. До того ж умови не можуть не радувати. Кредит можна оформити онлайн, а не бігати по офісам з дитиною. МФО більше дивиться на якість кредитної історії, а не джерела доходу позичальника. До того ж суми позик у МФО не такі великі, тому їх можна легко погасити за рахунок соціальних виплат без прострочень і набігання високого відсотка пені за невиплатами. Гроші відразу надійдуть на рахунок карти, і можна швидко вирішити проблеми, що виникли.

Згідно з договором, ви не отримаєте відмову, навіть якщо у вас уже є кредити в інших банках. Якщо система компанії здійснить необхідні розрахунки та з'ясує, що ви здатні обслуговувати новий онлайн-кредит, вам його видадуть.

Ви можете отримати відмову у видачі нового кредиту, якщо у системі компанії «Loany» у вас вже є непогашена позика. Для початку вам потрібно погасити попередній і лише після цього брати новий.

Способи погашення

Отже, із видачею коштів на картку ми розібралися. А як здійснюється погашення заборгованості із позики? Кредитор у договорі вказує, у які терміни потрібно погасити борг. Погашення боргу можна проводити різними способами:

 • онлайн платіжною карткою Visa та MasterCard. Це можна зробити у вашому особистому кабінеті на сайті;

 • готівкою через термінали;

 • за допомогою інтернет-банкінгу;

 • за допомогою бонусів, що накопичуються у вашому кабінеті;

 • готівкою через відділення банку. При цьому МФО співпрацює з певними банками-партнерами, зі списком яких ви можете ознайомитись на сайті;

 • через Приват24 для фізичних осіб.

Ви також можете погасити позику раніше зазначеного у договорі терміну. Якщо ви частково погасите заборгованість раніше терміну, то наступного місяця відсоток нараховуватиметься лише на суму, що залишилася. Якщо ви погасите позику повністю, нарахування відсотка повністю припиняється.

Якщо ви з якихось причин не встигаєте погасити заборгованість, ви можете у своєму кабінеті знайти опцію «Відстрочити» та вказати терміни, коли ви переказуєте гроші. Максимальний термін – для «Термінової позики» 30 днів, для «Розумної позики» – півроку. Але пролонгація не працюватиме після 23:00 останнього дня погашення позики. Кількість пролонгацій для однієї й тієї ж позики не обмежена.

Не варто допускати прострочення, тому що це призведе лише до того, що вам доведеться виплатити позику з пені. Якщо ви прострочите виплату на один день, вам доведеться заплатити додатково 25 відсотків від суми. Якщо боржник на це не реагуватиме, через 5 днів дані будуть передані в колекторську компанію. Також у боржників значно зіпсується кредитна історія, і в майбутньому вони не зможуть брати кредити не тільки у компанії «Loany», а й отримають відмови в інших мікрофінансових організаціях.

Як швидко оформляється кредит 24/7?

Термінові мікрокредити є популярними завдяки тому, що ви зможете отримати гроші буквально протягом однієї години. Компанія перевірить ваші дані паспорта та інших документів у кабінеті в анкеті, а також кредитну історію через систему скорингу, що не займе багато часу.

Якщо ви звертаєтеся до МФО вперше, терміни отримання кредиту онлайн займе трохи більше часу. Оскільки ви повинні виконати такі дії:

 • вам потрібно зареєструватися на сайті;

 • після того, як ви отримаєте доступ до особистого кабінету, вам необхідно заповнити анкету. Вам потрібно зробити своє особисте фото. Важливо запроваджувати правильні дані документів: паспорт, ідентифікаційний код. Також потрібно вказати дані про прописку, дані контактної особи;

 • вам потрібно схвалити згоду на обробку ваших особистих даних, а також даних кредитної історії в Бюро кредитних історій;

 • написати інформацію про картку та рахунок, на яку і будуть зараховані гроші.

Перед цим уважно ознайомтесь із умовами та вимогами МФО, тобто кредитора.

Якщо ви новий користувач, після заповнення анкети та подання заявки вам потрібно почекати лише кілька хвилин для схвалення кредиту. Вам прийде повідомлення на пошту або мобільний телефон про те, що вам видано кредитні кошти на рахунок картки. З цього моменту договір вважається укладеним.

Якщо ви вже користувалися послугами компанії, вам достатньо в особистому кабінеті подати нову заявку, почекати зовсім небагато – і гроші відразу надійдуть на рахунок вашої картки.

Саме тому кредит 24/7 зручний буквально всім, кому потрібні терміново гроші. Онлайн-сервіс зручний з багатьох причин, у тому числі і за умовами та вимогами до кредитування. Вам не потрібно шукати офіс і сидіти в черзі – анкета заповнюється на сайті та договір укладається буквально протягом декількох хвилин. Гроші одразу ж надійдуть на ваш рахунок банківської картки. Тут вигідні процентні ставки, і якщо ви не затятий боржник і у вас не буде прострочок, ви не переплачуватимете.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
Послуги кредитування
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}