Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит онлайн автоматом

Кредитування користується популярністю у всьому світі. Завдяки цьому можна здійснювати дорогі покупки, відправлятися на відпочинок, вирішувати фінансові труднощі.

Зовсім недавно в Україні, щоб оформити кредит, потрібно було підготувати довідку з місця роботи про рівень доходу, витратити особистий час на відвідування банку. Сьогодні процедура значно спростилася. Це стало можливим за рахунок функціонування мікрофінансових компаній.

У компанії Loany надають швидко необхідну суму на банківську карту клієнта в режимі 24/7. Для отримання кредиту необхідний тільки паспорт і податковий номер. Автоматичний кредит на карту перераховується одразу після затвердження заявки. Вона розглядається системою, після позитивної відповіді гроші перераховуються на карту клієнта і їх можна використовувати на власний розсуд.

Кредит онлайн з автоматичним рішенням – доступна і вигідна послуга, тому нею скористалися і позитивно оцінили багато українці.

Де в Україні можна отримати кредит на карту автоматично?

Умови та порядок оформлення позики в компанії Loany прості та зрозумілі. Бажаючи отримати кредит з автоматичним схваленням, необхідно:

 • уважно заповнювати заявку, не допускати помилки;

 • не мати прострочених фінансових зобов'язань;

 • вказувати достовірні особисті дані.

Всі шанси отримати позику на карту автоматично мають громадяни з високим кредитним рейтингом. Ці дані зберігаються в Бюро кредитних історій, і, якщо одного разу було прострочення у виплаті кредиту, незалежно від фінансової установи, інформація про це зберігається в Бюро.

Кредит автоматично перераховується постійним клієнтам Loany, які своєчасно погашали кредити без прострочень і недоплат.

Як оформити заявку на автоматичний кредит онлайн

Щоб отримати кредит онлайн на карту автоматично, необхідно пройти стандартну процедуру реєстрації та оформлення анкети. Так, щоб стати клієнтом компанії Loany, необхідно:

 • зареєструватися на сайті;

 • вибрати суму, термін кредитування;

 • заповнити заявку, вказуючи особисті дані, не пропускаючи рядки і поля;

 • внести дані банківської карти;

 • відправити заявку на розгляд.

При схваленні заявки потрібно підписати кредитний договір, після цього кошти перераховуються на карту.

При повторному зверненні оформити кредит можна за лічені хвилини, за умови своєчасного погашення раніше взятих зобов'язань. Клієнтам не потрібно повторно заповнювати заявку, вони лише вказують необхідну суму та відправляють анкету. Після отримання схвалення гроші надходять на карту одразу після підписання кредитного договору.

Кому доступний автоматичний займ на карту?

Стати клієнтом мікрофінансової компанії Loany і оформити позику на карту з автоматичним схваленням може громадянин України, який досяг повноліття та постійно проживає на території країни. У компанії Loany лояльно ставляться до потенційних позичальників, тому отримати гроші можуть:

 • громадяни із зіпсованою раніше кредитною історією;

 • люди без офіційного працевлаштування;

 • студенти;

 • домогосподарки;

 • пенсіонери та ін.

Щоб отримати гроші, потрібні:

 • внутрішній паспорт;

 • ідентифікаційний номер;

 • діюча банківська карта;

 • мобільний телефон;

 • доступ в Інтернет.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
Послуги кредитування
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}