Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит без дзвінків

Отримати терміново кредит, не виходячи з дому, – це реально! Фінансові структури пропонують онлайн експрес кредитування з лояльними умовами отримання. Не вимагають поручителів, заставне майно, довідку про доходи. Досить витратити 30-60 хвилин часу, сидячи за комп'ютером, і надати документи, що ідентифікують особу. Гроші надходять на карту всіх банків Києва та України.

Що таке онлайн кредит без дзвінків

Для багатьох людей саме поняття «кредит» раніше асоціювалося з неприємними емоціями та довгим збором документів, а також відсутністю будь-яких гарантій щодо видачі необхідної суми. Сьогодні ж ситуація змінилася кардинально і отримати гроші на тимчасове користування можуть абсолютно всі громадяни України.

Природно, не йдеться про звернення до великих банківських установ, де схема оформлення кредиту залишилася незмінною та передбачає збір великого розмаїття документації, а також тимчасових та емоційних витрат. Сьогодні в Україні активно функціонують спеціалізовані МФО, які дають змогу взяти кредит без будь-яких дзвінків.

Як таке можливо? Дуже просто! Яскравим прикладом є компанія Лоані, співпраця з якою не передбачає ніякого зв'язку в телефонному режимі та особистих розмов. Не потрібно контактувати зі співробітниками банку та розповідати їм про цілі отримання кредиту. Жодних звітностей та стресових ситуацій, все максимально віддалено і просто.

Головне відвідати сайт loany.com.ua, ознайомитись з поданою інформацією, внести всі необхідні дані та насолоджуватись отриманими коштами. Сам по собі онлайн-кредит є чудовою можливістю позбутися фінансових проблем і труднощів без будь-якої прив'язки до часу роботи банківської установи. Варто зазначити, що компанія надає можливість отримання фінансової підтримки у будь-який час доби.

Чи можна отримати онлайн-кредит на картку без дзвінків?

Можна, оскільки система розрахована на дистанційне управління та багато кредитів підтверджуються дуже швидко після аналізу наданих даних. Щоб звернення мало позитивний результат, потрібно зробити нескладні маніпуляції:

 • Важливо ознайомитися з можливостями калькулятора на сайті, визначитися із сумою та терміном. Користувач відразу побачить всю інформацію, що стосується періоду повернення грошей та відсотків. Все максимально прозоро та зрозуміло, немає жодного «підводного каміння» або прихованих платежів;

 • Якщо людина вперше відкриває для себе послуги Лоані, тоді їй необхідно зареєструватися;

 • До самого процесу оформлення заявки потрібно підійти максимально відповідально та серйозно, щоб коректно ввести реальні дані;

 • Після цього потрібно зробити скан базових документів. Важливо, щоб отримане зображення було хорошої якості, оскільки за аналіз інформації відповідає особлива система скорингу, яка не зможе розпізнати дані на зображеннях низької якості;

 • Потім необхідно зробити фото людини, яка бере позику;

 • Наступний крок полягає у реєстрації банківської картки;

 • Вся основна робота зроблена, і тепер користувачеві необхідно подати заявку та чекати;

 • Після аналізу даних система схвалить мікропозику і клієнт практично моментально отримає переказ на свою карту (користувачеві прийде смс-повідомлення).

Все, що людині потрібно зробити після – це повноцінно насолоджуватися коштами та витрачати їх на власний розсуд. Головне стежити за часом і не забувати про те, що конкретну суму необхідно повернути у зазначений термін.

Умови отримання онлайн-кредиту без дзвінків

На власному досвіді переконатися у простоті взяття кредиту онлайн без соціальних контактів та дзвінків може буквально кожна людина, яка є громадянином країни. Він повинен:

 • мати місце постійного проживання на території України;

 • надати копії та скани паспорта та ІПН;

 • мати стабільний доступ до Інтернету;

 • бути власником телефонного номера, оскільки для підтвердження угоди він отримає смс із певним кодом, який потрібно ввести у відповідне поле у ​​системі;

 • бути власником банківської картки (родичі не можуть оформити кредит на іншу картку);

 • мати на балансі 1 гривню, яка блокується та повертається власнику (відбувається процес верифікації);

 • бути свідомим і розуміти важливість процедур, що проводяться, а також необхідність повернення суми з відсотками.

Звичайно, людина також повинна мати мінімальний рівень інтернет-грамотності, щоб виконати всі процедури на сайті.

Хто може взяти кредит?

Стати повноцінними клієнтами компанії можуть:

 • працюючі люди, яким просто не вистачає коштів до зарплати;

 •  всі, хто бажають побалувати себе, організувати відпустку чи зробити дорогу покупку;

 • студенти, які потребують фінансової допомоги, перебуваючи в очікуванні стипендії;

 • молоді мами, які хочуть купити для свого малюка щось корисне;

 • пенсіонери, які підшукують чудову можливість отримання певної суми для купівлі необхідних речей;

 • безробітні, адже для отримання споживчого кредиту онлайн без дзвінків операторів не потрібно надавати довідку про доходи або інші документи (крім основних обов'язкових);

 • люди з поганою кредитною історією, які отримують відмову у великих банківських установах, але хочуть скористатися можливістю виправити наявну фінансову ситуацію та своє ставлення до коштів.

Співпраця з сервісом є особливо вигідною для людей з поганою кредитною історією, адже якщо брати гроші у позику та вчасно повертати їх, можна поступово очистити її. В результаті відповідальний громадянин зможе брати більше і більше під низький відсоток та на вигідніших умовах.

Порядок повернення онлайн-кредиту

Звичайно ж, після отримання фінансів і впевненості в тому, що компанія дійсно дозволяє обзавестися необхідними кредитними коштами без дзвінків від операторів і пояснень, у людини виникають питання, що стосуються повернення боргу. Насправді процедура досить проста і не вимагає особливих умінь і знань.

Провести її можна навіть не виходячи з дому, оскільки для цього існує система LiqPay або Приват24. У цій ситуації потрібно просто вказати реквізити компанії для відправки коштів і дотримуватися подальших інструкцій. Шанувальники традиційних методів оплати можуть скористатися терміналом або ж звернутися до каси банківських установ.

Важливо не забувати, що якщо людина обирає онлайн-переказ, гроші надходять на рахунок практично блискавично. Якщо ж перевага надається оплаті через касу, то в середньому зарахування відбувається протягом 3х робочих днів. Важливо не забувати про цю особливість та своєчасно вносити оплату, щоб мати тимчасовий запас.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}