Вхід Реєстрація
УКР РУС
Миттєва позика Під 0,01%

Мені потрібноНа період днів

Інформація про позику
Сума позики: 5000 грн.
Повернути до:
Сума погашення: 5005.00 грн.
грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит онлайн без фото

У житті кожного може трапитися ситуація, коли терміново потрібні гроші, але взяти їх або позичити ніде. І тоді на допомогу приходять МФО - це компанії, які пропонують позики невеликих сум. Причому оформити кредит можна онлайн і без зайвих документів, в тому числі і без фото паспорта.

Таке кредитування під низький відсоток має масу переваг перед банківськими кредитами. Позичальникові не потрібно довго чекати схвалення і збирати різні документи - все оформляється онлайн буквально в лічені хвилини. При цьому відсотки за такими кредитами не можуть не радувати - якщо не порушувати вимоги, заплатити доведеться небагато.

У цьому кожен позичальник може переконатися самостійно, якщо вирішить взяти кредитну позику на інтернет-порталі «Loany». Досить внести свої особисті дані в анкету, вибрати необхідну суму і вказати терміни, коли ви повернете гроші.

Навіщо просять фото або скан документів при оформленні кредиту?

При оформленні швидкого кредиту МФО в обов'язковому порядку просять пред'явити документи, а саме паспорт, де звіряють фото особи і перевіряють особистий підпис. Але якщо вам необхідно мікрокредит, процедура значно спрощується.

Клієнту достатньо передати свої особисті дані онлайн навіть без фотографії або скану документів. І кредит надійде на карту відразу ж.

Як взяти онлайн кредит без фото?

Сьогодні все частіше позичальники хочуть оформляти кредити з низьким відсотком без фото паспорта. І це не дивно, адже ви буквально передаєте свої особисті дані, які, підкріплені вашою фотографією, можуть потрапити не в ті руки. І тоді ви можете стати учасником незаконних фінансових операцій. Це також відноситься до фотографії банківської карти - якщо у шахраїв будуть всі дані позичальника, це може привести до сумних наслідків.

Але все це поширюється тільки якщо ви вирішили працювати з неперевіреними МФО. Інша справа-компанія "Loany". Це надійний бренд з багаторічним досвідом і відгуками задоволених клієнтів.

Умови отримання кредиту без фото документів

Позичальник при оформленні анкети повинен вносити тільки актуальні і правдиві дані паспорта - не намагайтеся обдурити кредитора.

Щоб отримати кредит без фото паспорта, клієнт повинен дотримуватися таких вимог:

  •  повинен бути стаж на постійному місці роботи від одного року;

  • клієнт повинен бути повнолітнім і бути громадянином України;

  • заповнюючи дані анкети онлайн в кабінеті, позичальникові потрібно верифікувати банківську карту, тобто прив'язати її до свого аккаунту на сайті.

Це загалом і всі вимоги: не потрібно фотографувати або робити скан паспорта, мати бездоганну кредитну історію, збирати довідки про доходи і поручителів. Все це навіть не перевіряється. В цьому і є плюс подібного кредитування.

Хто може отримати позику без фото паспорта?

Кожен, кому потрібні гроші терміново. Таку кредитну позику може взяти будь-який клієнт, у якого є паспорт України і доступ до Інтернету, а також банківська карта. Не потрібно робити копії та фото паспорта, карти, а також не потрібні довідки - оформити кредит можна в своєму кабінеті на сайті «Loany».

Що потрібно для оформлення кредиту без копії документів?

Щоб оформити кредит без фото або скана паспорта, потрібно надати таку інформацію про себе в своєму кабінеті на сайті:

  • серію та номер паспорта;

  • орган, який вам видав документ;

  • ІПН;

  • дату видачі паспорта;

  • місце реєстрації;

  • важливо додати і особисту фотографію.

Все це не займе багато часу, а тому зовсім скоро ви зможете отримати переказ кредиту на свою карту. Сума кредитної позики може бути різною - від 1000 до 1500 гривень. При цьому відсотки за позикою мінімальний - всього 0,01%.

Як видно, взяти кредит без копії паспорта і карти дуже легко - це може зробити кожен. Досить вказати свої дані, а також зробити чітку фотографію особи. І необхідна кредитна сума з мінімальним відсотком до вас надійде в лічені хвилини. Виплатити потрібно протягом 30 днів.

Миттєва позика
Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти.
Розумна позика
Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку.
Послуги кредитування