Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 18.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 18.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит за телефоном

Ми живемо у вік сучасних технологій, а тому багато процесів стали автоматизованими та зручнішими для користувачів. Це саме стосується й отримання кредитів у МФО в Україні. Мікрофінансові організації допомагають своїм клієнтам вирішувати фінансові проблеми на найвигідніших умовах. 

Сервіс працює цілодобово, а тому отримати гроші можна буквально у будь-який час дня чи ночі. Більше того, вам не потрібно навіть виходити з дому – оформити кредит можна онлайн чи за телефоном. Вам потрібно лише на сайті на спеціальному калькуляторі вказати суму, яка вам потрібна, та період погашення боргу – ви одразу побачите відсоток по мікрокредиту. Нові клієнти МФО «Лоані» в Україні можуть оформити першу позику з мінімальним відсотком кредитування.

Як оформити кредит на картку по телефону?

Щоб оформити мікрокредит на картку телефоном в Україні в МФО, потрібно:

  • зателефонувати за вказаним номером на сайті та дотримуватися всіх інструкцій менеджерів;

  • можна самостійно зареєструватися на сервісі онлайн, заповнити анкету, вказавши дані своїх документів, таких як паспорт, ІПН та банківська картка;

  • вказати суму в грн, яка вам потрібна. Також потрібно вибрати період, за який ви повинні сплатити борг;

  • дочекатися підтвердження своєї заявки.

Таким чином, можна дуже швидко отримати гроші по мікрокредиту, навіть якщо у вас немає доступу до інтернету - всі питання вирішуються по телефону. Компанія завжди знаходить рішення будь-яких проблем для своїх клієнтів.

Умови отримання позики по телефону

Мікрофінансова організація «Лоані» надає мікрокредити всім, хто має необхідні документи, такі як паспорт та ідентифікаційний код, банківська картка, доступ до онлайн-сервісу або телефон.

Рішення щодо кредитування приймається автоматично – сервіс перевіряє ваші дані дуже швидко. Позику в грн можна отримати одразу на картку. Відмову не отримають навіть ті, хто не має ідеальної кредитної історії.

Хто може взяти гроші у кредит по телефон?

Видача мікропозик надається всім, хто має необхідні документи, доступ до сайту або телефон, щоб можна було зателефонувати менеджерам компанії «Лоані».

Позичальником може стати і студент, і пенсіонер, і жінка у декретній відпустці. Необхідно залишити заявку онлайн або по телефону і дочекатися схвалення та отримання необхідної суми грошей на свою картку. Повернути позику потрібно у зазначені терміни у договорі - платежі можна вносити у різний спосіб.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
Послуги кредитування
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-18"},"alt":null}}