Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредити з 18 років

Вважають, що молодь належить до неплатоспроможних громадян України. Саме з цієї причини банки відмовляють у кредитуванні. Але сьогодні ситуація разюче відрізняється від тієї, що була раніше – студенти успішно поєднують навчання та роботу.

Сучасна молодь намагається знайти роботу якомога раніше, щоб мати можливість забезпечувати себе та купувати все необхідне, подорожувати. А тому часом оформлення кредиту молоддю – це необхідність вирішити термінову проблему. Від банку молоді люди часто одержують відмови - ці фінансові організації не видають позики студентам. Що ж робити, коли гроші потрібні швидко, а зайняти не в кого?

Коли потрібен кредит, можна звернутися до МФО – це фінансові організації, які видають позики всім громадянам України, які досягли повноліття. Людина, яка досягла 18 років, юридично має право отримати кредит.

Як отримати кредит з 18 років?

Умови кредитування дуже прості. Молодь, як і інші громадяни України, можуть оформити мікропозику у фінансовій організації та отримати схвалення – вік тут відіграє другорядну роль. Причому не потрібно збирати довідки, витрачати свій час у чергах та пошуку відділення компанії.

Клієнту достатньо мати документи та банківську картку. Оформлення починається з реєстрації на сайті та заповнення анкети. Після цього заявка людини буде розглядатися деякий час, але процедура пройде швидко.

Важливо, щоб людина досягла віку 18 років і мала стабільний дохід, щоб виплачувати борг за кредитом.

Де взяти онлайн позику на карту в 18 років?

МФО «Лоані» пропонує кожній людині України, яка досягла повноліття, отримати необхідну суму позики на свою банківську картку. Процедура дуже проста – потрібно лише зареєструватися в системі та вказати дані своїх документів – паспорта та ідентифікаційного коду. Також потрібно мати або оформити у будь-якому банку картку – саме на неї і надійдуть кошти.

Заявка не розглядається тривалий час - її зазвичай схвалюють дуже швидко, якщо клієнт не має проблем з документами. Відмову можна отримати, якщо позичальник - затятий неплатник, має проблеми з документами або не досяг повнолітнього віку.

Як оформляється онлайн-позика?

Процедура оформлення кредиту громадянином, який досяг віку 18 років, є офіційною та законною. Тому важливо надавати достовірні дані документів позичальника.

Щоб отримати кредит, необхідно:

  • мати доступ до Інтернету. Даний вид кредитування не вимагатиме від вас багато часу, тому що не потрібно шукати та їхати у відділення компанії - оформлення кредиту здійснюється онлайн;

  • зареєструватися в системі;

  • заповнити анкету. Важливо вказати правдиву інформацію своїх документів. В анкеті потрібно вказати дані паспорта, ідентифікаційного коду та банківської картки. Також потрібно вказати свій номер телефону, куди і прийде код-підтвердження реєстрації;

  • вказати суму кредиту, яку людина, яка досягла віку 18 років, хоче отримати;

  • вказати терміни погашення боргу за кредитом та процентною ставкою. Якщо позичальник уперше бере позику, то терміни будуть невеликими, як і сума грошей, які можна взяти.

Щоб розрахувати процентну ставку, достатньо скористуватися онлайн-калькулятором. Гроші видають одразу на карту. Причому сервіс працює цілодобово, а тому позику можна отримати навіть уночі – програма перевіряє дані документів та обробляє заявку автоматично та швидко.

Як погашати борг?

Клієнт, який взяв кредит у віці 18 років, повинен у зазначені терміни вносити платежі, щоб сплатити борг із кредитування. Робити це можна різними способами:

  • платіжною карткою онлайн;

  • за допомогою інтернет-банкінгу переказом коштів;

  • готівкою через термінали або у відділення банку;

  • через Приват24 для фізичних осіб.

Позичальник може достроково сплатити борг за кредитом у будь-який момент. Якщо погасити частково, процентна ставка нараховуватиметься виключно на залишок коштів, які вам потрібно виплатити.

Якщо клієнт з будь-якої причини не може в зазначені терміни внести оплату за боргом, необхідно якомога раніше звернутися до менеджерів компанії та попросити відстрочити платежі. МФО йдуть назустріч своїм клієнтам і пропонує різні способи вирішення проблеми.

Умови отримання кредиту від 18 років 

У компанії «Лоані» можна швидко та офіційно отримати гроші навіть молоді. Заявку може залишити кожен: пенсіонер, студент, жінка у декретній відпустці. Головне – мати паспорт, банківську картку та мати можливість своєчасно вносити платежі з погашення боргу.

При цьому МФО не вимагатиме довідки про доходи і дивитиметься на вашу кредитну історію. Більше того, якщо у вас неідеальна кредитна історія, ви можете її покращити, якщо тут регулярно оформлятимете мікропозики.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}