Онлайн-допомога
Вхід Реєстрація
УКР РУС
Миттєва позика до 6000грн
Розумна позика до 25000грн

Отримайте до 6000 грн. на картку вже через 30 хвилин.Мені потрібноНа період днів

Інформація про позику
Сума позики: грн.
Дата повернення:
Відсотки: грн.
До сплати: грн.

Готовий виплачувати щомісяця? Отримай до 25000 грн. з розумною позикою.Мені потрібноНа період міс.

Інформація про позику
Сума позики: грн.
Дата повернення:
Відсотки: грн.
До сплати: грн.
Кількість платежів:
Місячний платіж: грн.

Кредити з 18 років

 

Ми пропонуємо швидку позику з 18 років! Кредити для молоді - легкодоступні на LOANY.

Перспективи позики

Хто з нас не був молодий? Період студентства для багатьох найщасливіший. І справа тут не лише в цифрі, вказаній в паспорті. Йдеться про незатьмарений розум і непохитну віру в себе, натхненні на нові ідеї і плани.

Коли тільки починаєш жити і бачити майбутні перспективи - самий час планувати і просуватися до наміченої мети!

Але головне завдання для початківців - знайти гроші. Як правило, молодь не має досить засобів на втілення яких-небудь ідей. Взяти кредит з 18 років - не завжди просто.

Цілі кредиту з 18 років

Часто особи, що досягли повноліття, можуть зажадати кредит на наступні потреби:

  1. На учебу.
  2. Оплату оренди житла.
  3. Вкладення капіталу у розвиток невеликого бізнесу.
  4. Проведення досугу.
  5. Покупку нової техніки, вещі, предмету.

Як узяти кредит в 18 років без роботи?

У законодавстві України вказано, що кожен громадянин, що має реєстрацію в паспорті і вік від 18 років має право скористатися послугами банків. Тобто - узяти кредит. Але на ділі все виглядає інакше. Часто банківські установи пильно оцінюють платоспроможність клієнта і рідко коли йдуть на поступки. У разі безробітних студентів - відмова по кредитуванню неминуча. Причини наступні:

  • неплатоспроможність позичальника;
  • відсутність офіційного заробітку;
  • клієнт має додаткові обов'язки регулярного напряму грошових коштів (оплата навчання, житла і інше);
  • відсутність заставного майна.

 

Що залишається робити молодим людям і де узяти гроші в борг з 18 років? Є один діючий спосіб - отримати гроші в лояльних фінансових організаціях. Але перед цим оформити банківську карту (якщо її немає) все ж доведеться.

 

Отримати кредит без поручителів в LOANY вигідно і швидко. Молода людина може взяти грошові кошти у борг в розмірі до 6 тисяч гривен на термін - до 1 місяця. І не обов'язково повідомляти родичів або друзів, якщо такого бажання немає.

Що для цього треба?

Сьогоднішня молодь краще за інших розбирається в нововведеннях і сучасних технологіях. Тому немає причин для тривалих пояснень. Все, що вимагається для отримання позики - зареєструватися на Loany і вказати потрібні дані.

Гроші поступлять на клієнтський рахунок по завершенні 15 хвилин після початку заповнення заявки. А можливість оформлення позики - цілодобова.

 

LOANY, як ніхто інший розуміє проблеми сучасної молоді. Ми з радістю підемо вам назустріч і видамо кредит від 18 років. Але варто розуміти - фінансова відповідальність і дисциплінованість - це перший крок до вершини успіху.

Миттєва позика
Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти.
Розумна позика
Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку.
Рейтинг сайта
0/5 (оценок: 0)