Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит на карту онлайн з поганою кредитною історією

Часто трапляється так, що позичальник не може вчасно погасити кредит, що негативно позначається на його кредитної історії. У цьому випадку стає дуже складно взяти будь-який займ, так як банки та інші організації вже не довіряють цьому громадянину і побоюються неповернення боргу. Однак, що ж робити, якщо терміново потрібні гроші, наприклад, на лікування або на вирішення будь-яких інших проблем? В цьому випадку допоможе мікрофінансова компанія Loany, що видає позики онлайн.

Що таке кредитна історія?

Кредитна історія - це інформація про те, як людина поводиться в ролі позичальника (сумлінно чи ні). Вона є абсолютно у всіх, хто коли-небудь користувався кредитною карткою, брав кредит або мікропозику в МФО.

В ній також відображається інформація про відмови в банках, наявність прострочених заборгованостей, не поверненнях, дострокове погашення позик, взяття нових кредитів. Причому все це зберігається в бюро кредитних історій ще довго після погашення всіх боргів.

Є люди, які ніколи не зверталися в банк за кредитними послугами. В цьому випадку у них нульова кредитна історія.

Як формується і на що впливає погана кредитна історія?

Як тільки людина подає заявку на оформлення кредиту, абсолютно всі персональні дані направляються в бюро кредитних історій. При цьому свою історію платоспроможності заявник визначає самостійно, а банки тільки передають в бюро дані про громадянина. Від кредитної історії залежать такі фактори:

 • Можливість отримання нових позик. Як тільки подана нова заявка на позику, банки відразу роблять перевірку, чи справно виплачувалися внески іншим фінансовим організаціям. Від цього залежить максимальна сума, яку банк може вам схвалити. Найбільше відмов у кредитах через те, що є прострочення по виплатах;

 • Працевлаштування. Деякі роботодавці при влаштуванні на роботу нової людини дивляться на його кредитну історію, особливо якщо посада пов'язана з матеріальною відповідальністю;

 • Виїзд за кордон. Тим, хто має великий борг перед банками, можуть відмовити у виїзді за кордон, при цьому людина може дізнатися про заборону безпосередньо перед виїздом;

 • Взаємодія зі страховими фірмами. Наприклад, часто клієнту з поганою кредитною історією поліс обходиться дорожче, ніж з хорошою КІ.

При цьому немає такого поняття, як ідеальна кредитна історія. Є банки, які дають кредит з одними показниками, але інші відмовляють навіть у разі хорошої репутації. Однак всі фінансові організації не люблять «порожню» кредитну історію. З точки їхнього зору, людина, яка періодично бере і гасить кредити, найбільш надійний і вигідний для банку, ніж той, який не користується ними зовсім.

Де і як можна взяти кредит з поганою кредитною історією і відкритими простроченням?

Якщо у вас були або є проблеми з виплатами по кредиту, взяти гроші можна в небанківських мікрофінансових організаціях, які часто дають позики онлайн, незалежно від того, яка кредитна історія. При цьому є кілька ефективних способів, які підвищать шанси на отримання:

 • Залучити поручителя, який буде прописаний в договорі;

 • Брати невеликі позики і своєчасно робити внески за кредит. Це поверне до вас лояльність банків;

 • Надати заставу. Це ризикований метод для позичальників, так як при несвоєчасних виплатах можна позбутися майна, однак якщо потрібна велика сума грошей при поганій кредитній історії - це непоганий спосіб її отримати;

 • Надати більшу кількість документів. Наприклад, для отримання кредиту в компанії Лоані потрібні тільки паспортні дані та ідентифікаційний номер. Однак якщо ви надасте довідку про доходи, це підвищить ваші шанси на схвалення.

Умови видачі онлайн кредитів з поганою КІ

Компанія Loany - це мікрофінансова організація, яка видає позики в інтернеті навіть тим, у кого погана кредитна історія. Це можуть бути:

 • Офіційно безробітні або ті, у кого чорна зарплата;

 • Фрілансери;

 • Домогосподарки;

 • Студенти;

 • Пенсіонери.

При цьому варто відзначити, що 100% гарантію в схваленні жодна організація вам не дасть, включно з організацією Лоані. Якість кредитної історії аналізується програмою, і система пропускає громадян з негативними моментами в КІ. При цьому важливо мати на руках всі необхідні документи (паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер), бути старше 18 років, мати карту українського банку.

Компанія видає кредити цілодобово без довідок і поручителів, на термін від 1 дня до декількох місяців. При цьому є можливість вибрати з декількох форматів видачі позики: «терміновий» кредит з оформлення невеликої суми на не тривалий термін або «розумний» для отримання більшої суми на тривалий період.

Як оформити заявку і отримати гроші з дуже поганою кредитною історією?

Щоб швидко отримати гроші з поганою кредитною історією в компанії Лоані, потрібно заповнити персональні дані онлайн із зазначенням ПІБ, паспортних даних, адреси (проживання та електронної) і телефону, контактної особи, додати своє фото і вказати банківську карту, на яку будуть видані гроші. Ліміт готівки буде вказано при оформленні кредиту.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}