Онлайн-допомога
Вхід Реєстрація
УКР РУС
Миттєва позика до 6000грн
Розумна позика до 25000грн

Отримайте до 6000 грн. на картку вже через 30 хвилин.Мені потрібноНа період днів

Інформація про позику
Сума позики: грн.
Дата повернення:
Відсотки: грн.
До сплати: грн.

Готовий виплачувати щомісяця? Отримай до 25000 грн. з розумною позикою.Мені потрібноНа період міс.

Інформація про позику
Сума позики: грн.
Дата повернення:
Відсотки: грн.
До сплати: грн.
Кількість платежів:
Місячний платіж: грн.

Чи можна студенту взяти кредит

 

Студентам дуже часто бракує грошових коштів. Особливо, коли їх "трудова" діяльність протікає далеко від батьків, в іншому місті (Київ і інші міста України).

Сьогоднішні стипендії можуть задовольнити потреби здорової людини в живленні на 1 тиждень. Окрім цього, молодим людям доводиться витрачати гроші на навчання (купівлю книг, ручок, зошитів), проїзд, одяг, оплату комунальних послуг в гуртожиток або оренду житла. І це тільки самий мінімум.

Але що робити, коли кошти закінчуються? Чи можна взяти кредит студенту?

Дати або не дати: що говорять банки

І хоча в законодавстві є пункт, що передбачає право молодих людей, що досягли 18 років отримувати кредити у фінустановах України.

У ряді випадків не працюючим офіційно студентам буде відмовлено в позиках у багатьох фінансових установах. З чим це пов'язано?

  • з відсутністю коштів на погашення тіла і відсотків кредиту;
  • складні способи стягнення боргів;
  • банки не хочуть зайвий раз брати на себе відповідальність в роботі з боржниками.

Де узяти кредит студентам?

Є ще декілька способів, як узяти гроші у борг студентам. До них відносять:

  1. Ломбард. В даному випадку молодій особі треба буде віддати в заставу на певний термін яку-небудь цінність (золото, срібло або техніку). Але тут є один істотний нюанс - якщо ви не зможете дістати суму на оплату такого кредитування вчасно, або продовжити договір вчасно не вийде, ви втратите цінну дрібницю.
  2. Допомога друга. Можна спробувати позичити гроші у товариша. Але не завжди потрібна сума опиниться біля друга. До того ж, такий варіант може бути не зовсім зручним і доречним.
  3. Онлайн-компанії, що видають позики через інтернет.

 

Організації, що спеціалізуються на мікрокредитах теж не завжди схвалюють позики для молодих осіб, що вчаться. В основному це пов'язано з тим, що останні не можуть підтвердити свою платоспроможність.

У разі співпраці з LOANY шанси на кредити студентам є завжди.

Для отримання позики молодим людям знадобиться лише банківська карта, на яку, за правилами, переводитиметься грошова сума.

Який саме оформити кредит для студента - вирішувати тільки йому. Вибір завжди залишається за позичальником. Але слухаючи поради експерта, краще оформляти найпростішу і менш безпечнішу позику через інтернет.

Кредит для студента в LOANY: процедура оформлення

На відміну від багатьох фінансових установ, наша компанія не вимагає від клієнтів: особисто бути присутнім при позиках. Не потребує довідок про доходи, дані про поручителів і оригінали ваших документів.

В даному випадку зручний сервіс вимагає від вас тільки наявності доступу до інтернету. А також необхідно буде мати "під рукою" дані особистого паспорта і ІПН.

 

Визначившись з сумою позики і терміном ії погашення, позичальник повинен зареєструватися на нашому сайті, вказуючи свої дані (у тому числі і номер банківської карти). Після декількох хвилин заповнення анкети, система запропонує вам підтвердити заявку на отримання грошей.

Після цього варто почекати декілька хвилин (5-10) доки кредит буде схвалений, а гроші перерахуються на клієнтський рахунок.

 

Loany добре розуміє проблеми сучасної молоді. Ми пропонуємо руку допомоги кожному і студенти тут не виключення!

Миттєва позика
Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти.
Розумна позика
Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку.
Рейтинг сайта
4/5 (оценок: 1)