Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 18.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 18.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Чи можна студенту взяти кредит

Студентство - це час нових відкриттів під час навчання, можливостей, час дорослішання, становлення як особистості. Але також у цей період може бути багато випробувань. Вирішувати їх самостійно, не вдаючись до допомоги батьків, - це той урок, який має пройти кожна людина, щоб стати самостійною.

Фінансові проблеми сьогодні можна швидко вирішити, адже кожен студент України може розраховувати на отримання кредиту в компанії «Лоані». Стипендія є не у всіх учнів, а тим, хто отримує, її не вистачає. Та й часто трапляються непередбачені обставини, коли терміново потрібні гроші.

МФО «Лоані» пропонує вигідні умови кредитування для студентів – усім громадянам України, хто досяг повнолітнього віку. Банки при цьому найчастіше цій категорії людей не видає кредити, оскільки не вважає їх надійними позичальниками.

Мікрофінансові організації, навпаки, пропонують кредити і учням ВНЗ, і тим, хто не має постійного місця роботи на вигідних умовах. Навіть якщо у вас погана кредитна історія, ви зможете її покращити, оформивши позику у МФО.

Як отримати кредит студенту?

Оформити кредит у мікрофінансовій організації може не лише студент, а й буквально кожен житель країни, який має деякі фінансові проблеми. Залишити заявку та укласти договір із МФО дуже просто.

Студент має бути повнолітнім. Достатньо мати документи, такі як паспорт та ідентифікаційний код, а також картку банку, на номер на яку і надійде позика. Система працює цілодобово - сервіс автоматично перевірить всю інформацію та рішення буде ухвалено дуже швидко.

Кредитну ставку позичальник може розрахувати онлайн у системі на спеціальному калькуляторі. Оформлення максимально просте та доступне – це важливо, коли людина на навчанні і їй терміново потрібні гроші, а стипендія ще не скоро.

Компанія Лоані пропонує новим клієнтам невеликі суми позики з вигідними кредитними ставками. Не потрібно позичальнику поручителя, довідки про доходи.

Як оформити заявку на кредит студенту?

Для того, щоб оформити заявку на отримання кредиту в мікрофінансовій організації, студенту необхідно:

  • зареєструватися на сайті компанії. Сервіс працює цілодобово, а тому це можна зробити в будь-який час, коли у вас з'явиться необхідність в отриманні позики;

  • заповнити анкету на сайті. Необхідно зазначити дані паспорта, ідентифікаційного коду, а також дані картки банку, зокрема її номер, на який і надійде переказ. Важливо вказувати достовірну інформацію, оскільки сервіс перевіряє все автоматично і відразу виявить обман - вам буде відмовлено в оформленні кредиту;

  • онлайн на сайті є спеціальний калькулятор, на якому ви зможете розрахувати відсоткову ставку кредитування. Достатньо вказати суму позички, яка вам потрібна, та строки погашення кредиту - процентна ставка буде вказана автоматично;

  • після цього ви можете залишити заявку на оформлення кредиту у компанії «Лоані».

Після укладання договору вам необхідно дочекатися схвалення студентського кредиту у МФО. Якщо ви вказали правильні дані паспорта та інших документів, гроші швидко надійдуть на ваш банківський рахунок.

Умови одержання грошей студентами

Щоб отримати схвалення щодо кредитування студенту, необхідно:

  • бути повнолітнім. Кредити видаються лише громадянам України, які досягли 18-річного віку;

  • необхідно мати картку банку України, на яку й надійдуть гроші. При цьому позика видається у гривнях;

  • кредит можна оформити без поручителя та постійного місця роботи. При цьому на велику суму не доведеться розраховувати. Але якщо сервісом користуватися регулярно, суми будуть збільшуватися, як і терміни їх погашення.

Як видно, умови студентського кредитування більш ніж вигідні та прості. Отримати гроші можна одразу на свою карту. Сервіс нашої компанії працює цілодобово, тому необхідну суму можна отримати навіть у нічний час. При цьому постійним клієнтам позика надходить на карту за лічені хвилини, а новим користувачам сервісу доведеться почекати деякий час, доки перевірятимуться дані.

Умови погашення кредиту

Проблем із погашенням кредиту для студентів у МФО теж не виникне, оскільки є різні способи вносити суму позики. Зробити це можна різними способами:

  • при отриманні стипендії можна сплатити готівкою у терміналах або у відділеннях банків;

  • онлайн у сервісах банків;

  • у своєму особистому кабінеті. Там накопичуватимуться бонуси, якими також можна розраховуватися за студентське кредитування.

Важливо не порушувати терміни оплати, зазначені в договорі, і тоді у вас не буде проблем із кредитною історією.

Сьогодні багато хто поєднує роботу та навчання, а тому можна оформити позику до отримання стипендії. Переказ коштів одразу надійде на ваш банківський номер і ви зможете у будь-який час вирішити свої фінансові проблеми.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-18"},"alt":null}}