Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит через інтернет

Онлайн послугами користуються переважна більшість співвітчизників. Так, можна не виходячи з дому, купувати продукти, оплачувати комунальні платежі, замовляти товари. Крім цього, сьогодні для жителів України доступний інтернет займ. Завдяки цьому, можна не виходячи з дому отримати гроші на банківську карту цілодобово.

Мікрофінансова компанія Loany працює в режимі 24/7, вимоги та умови до позичальників мінімальні. Щоб взяти кредит через інтернет, необхідно мати паспорт і податковий номер, банківську карту, мобільний телефон.

Процедура оформлення проста і зрозуміла, з нею легко справляються громадяни, які не є впевненими користувачами мережі.

Заявка на кредит розглядається автоматично, на це йде не більше п'яти хвилин. Після позитивної відповіді, необхідно ознайомитися і підписати кредитний договір, після цього гроші надходять на банківську карту позичальника і їх можна використовувати на власний розсуд.

Кредити в інтернеті - плюси і мінуси

Переваги онлайн-кредитування позитивно оцінили багато співвітчизників, основні переваги сервісу Loany:

  • доступна процедура оформлення при наявності основних документів;

  • швидкий розгляд заявки;

  • лояльне ставлення, з боку кредитних організацій, до позичальників. Щоб отримати кредит в інтернеті, не потрібно мати постійний дохід, заставу, поручителів;

  • можливість продовжити термін дії кредитного договору, заплативши тільки комісію за користування грошима;

  • можливість дострокового погашення позики, при цьому проводиться перерахунок комісії, вона нараховується на фактичні дні користування грошима;

  • при погашенні позики клієнтам нараховуються бонуси, ними можна оплачувати послуги сервісу.

До недоліків онлайн кредитування відноситься загроза стати жертвою шахраїв. У зв'язку з великою кількістю бажаючих оформити інтернет займ на карту, з'явилися організації, що створюють сайти-одноденки. Вони здійснюють розсилку на електронну пошту, пропонуючи вигідні умови кредитування. В результаті, отримуючи особисті дані людини, шахраї їх використовують для оформлення кредиту і привласнюють кошти, а людина залишається з боргами.

Щоб не стати жертвою, необхідно перевіряти інформацію про МФО, наявність документів, що дають право на фінансову діяльність (вони повинні розміщуватися на сайті), знайомитися з відгуками користувачів, не довіряти компаніям, які не мають досвіду роботи.

Кому доступний кредит через інтернет?

Оформити і отримати кредит через інтернет може кожен повнолітній користувач, який постійно проживає на території країни. Компанія Loany надає фінансові послуги не один рік, отримати гроші можна за умови досягнення віку 18 років, наявності паспорта, ідентифікаційного номера та банківської картки, мобільного телефону.

Компанія пропонує вигідні умови кредитування. Так, розмір процентної ставки для кожного позичальника встановлюється індивідуально, з урахуванням кредитного рейтингу. Інтернет кредит на карту в компанії Loany можуть взяти громадяни з зіпсованою раніше кредитною історією. При першому оформленні заявки вони можуть розраховувати на отримання термінової позики в сумі 8 тис. грн. При наступному зверненні, сума кредитування збільшується, а розмір процентної ставки знижується, за умови своєчасного виконання зобов'язань.

Як погасити взятий в інтернеті кредит?

Сплатити кредит, оформлений у Loany, так само просто, як і його оформити. Погасити інтернет займ онлайн можна в особистому кабінеті МФО. Для цього використовують карту, на яку були перераховані кошти. Кошти надходять на рахунок компанії миттєво, послуга безкоштовна.

Також можна скористатися особистим кабінетом банку, що видав карту. При цьому гроші також швидко зараховуються на рахунок.

Для тих, хто вважає за краще проводити оплату готівкою, можна скористатися:

  • платіжними терміналами;

  • касами будь-якого банку.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
Послуги кредитування
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}