Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредити у Запоріжжі

 

Якщо ви хочете узяти кредит у Запоріжжі онлайн, тоді сервіс LOANY для вас! Ми оформляємо миттєві позики в усіх містах України. Будь-який відвідувач сайту, що має банківську карту може скористатися послугою онлайн кредитування.

Все, що треба - це комп'ютер і доступ до інтернету.

Коли потрібні кошти у борг?

Бувають ситуації, коли терміново можуть знадобитися гроші, яких у вас може не виявитися. У таких випадках прийнято звертатися до родичів або друзів і чекати реакції у відповідь. Але навіщо ж ставити себе і інших в незручне положення, коли набагато простіше узяти гроші в кредит?

Почувши про такі позики, люди часто пасують перед поставленою метою. Це походить від недоліку достовірної інформації.

Компанії, що видають кошти під відсоток мають добре налагоджений бізнес, свій бренд, ім'я. Вони дорожать власними клієнтами і репутацією. А тому побоюватися таких кредиторів не варто. Онлайн позики оформляються через сайт по довірі. А здійснювані виплати і кредитна історія зможуть вплинути на відсоток вашої ставки надалі.

Переваги такої позики

  1. Відсутність необхідності звертатися до друзів/родичам по допомогу.
  2. Швидкість в отриманні грошей. Вибрана сума зараховується на картку впродовж 20 хвилин.
  3. Цілодобова послуга. Отримання грошей доступне у будь-який час дня і ночі.
  4. Оформлення позики без запорук, поручителів, довідок про доходи.

Хто може узяти швидкий кредит у Запоріжжі?

Узяти онлайн позику у вашому місті просто. Для осіб, що бажають отримати кредит, пред'являються всього дві умови:

  • вік від 18 років;
  • наявність банківської карти.

Тобто, отримати кредит без довідки про доходи в Запоріжжі може не лише працюючий громадянин, але і людина, що не має офіційних доходів. А саме:

  • студент;
  • домогоспорадка;
  • фрілансер;
  • пенсіонер.

Як отримати позику у вашому місті?

Щоб отримати швидкий кредит в Запоріжжі, необхідно зайти на наш сайт і зареєструватися, як новий користувач. Потім треба вибрати відповідну суму в гривневому еквіваленті і період розстрочки. Заповнивши усі дані у формі, можна приступати до активації заявки, натискаючи кнопку " Підтвердити".

Тепер треба буде дочекатися код активації, який прийде на вказаний при реєстрації мобільний телефон. Введення коду і буде гарантією того, що ви погоджуєтеся з усіма правилами сайту і готові узяти кредит.

 

Варто пам'ятати, що LOANY дуже лояльно відноситься до усіх своїх клієнтів. Якщо усі умови по позиці дотримуються і виконуються позичальниками в строк, то наступного разу процентна ставка за кредитом буде переглянута і істотно понижена.

Брати кредит у нас - вигідно і зручно кожному!

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}