Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредити у Харкові

 

Якщо ви знаходитеся у Харкові, то отримати грошовий кредит в LOANY простіше-простого. Ми оформляємо миттєві позики в усіх містах України. Харків'яни можуть здійснити через наш сайт два види переказу: " Миттєва" і "Розумна позика". Для цього можна просто знаходиться у себе удома, на роботі або у будь-якому іншому місці, де є доступ до інтернету.

На що може знадобитися кредит?

У звичайному житті додаткові кошти можуть виявитися потрібними, як в повсякденних справах, так і в екстрених ситуаціях. Бувають випадки, коли несподівано ламається телефон, холодильник, особисте авто - речі, без яких складно представити своє сьогоднішнє існування. І якщо з холодильником або автотранспортом ще можна пару днів, почекати, то без мобільного телефону не обійтися ні в роботі, ні в особистому житті.

Швидкий кредит у Харкові забезпечить вам надійне підстраховування в складних ситуаціях.

І якщо вам терміново знадобився ремонт, купівля нової техніки, поїздка куди-небудь, не варто відкладати справи у "довгу шукляду". Загадайте потрібне і виконайте план прямо зараз. Жити треба сьогодні!

Як отримати кредит без довідки про доходи в Харкові?

Немає нічого простішого, ніж зареєструватися на LOANY, внести деякі дані (паспорт, код, карта) і вибрати послугу миттєвої позики онлайн. Заявка на кредит стане активною, відразу ж після клика на кнопку " Підтвердити". А до цього вам треба буде вибрати суму і термін позики.

Кредит у Харкові здійснюється за таким же принципом, як і в інших містах країни, за винятком вказівки в анкеті вашого міста.

Хто може отримати позику?

Отримати споживчі кредити у Харкові можуть особи від 18 років. Тобто, це можуть бути:

  • непрацюючи громадяни;
  • домогосподарки;
  • матусі у декреті;
  • пенсіонери;
  • студенти;
  • фрілансеры;
  • громадяни, працюючи офіційно.

На сьогодні, кожен бажаючий може узяти кредит без запоруки в LOANY

Якщо ви берете позику уперше або навпаки - є нашим постійним клієнтом, у кожному окремому випадку ваша процентна ставка буде підібрана в найбільш вигідному для вас варіанті. Ми цінуємо своїх клієнтів і завжди намагаємося поліпшити умови по позиці. Звертайтеся!

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}