Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредити у Києві

 

Оформити споживчий кредит у Києві сьогодні вигідно через інтернет.

По-перше, вам не треба відвідувати банки, ломбарди і інші установи, щоб пробувати щастя - узяти позику. По-друге, оформлення такого кредиту займе мінімум часу, а операцію можна вчинити прямо у себе удома.

Цілі позики

Ніхто не може спланувати своє життя досконально, не знаючи того, що станеться завтра. У певних ситуаціях гроші можуть знадобитися дуже терміново і не заплановано. Наприклад, необхідність в додаткових коштах часто виникає у зв'язку з:

  • лікуванням;
  • ремонтом;
  • поїздкою;
  • покупкою;
  • заходом.

У ситуаціях, коли ви з якихось причин втратили роботу або тимчасово не працюєте офіційно, отримати кредити у Києві здається нездійсненним завданням із-за необхідності довідок, запорук і поручителів для банківських установ.

У нас ви зможете оформити беззаставний кредит у Києві. Вам також не знадобляться довідки про доходи і надання контактів родичів і друзів.

Можливість отримання позики в Loany забезпечить вам надійний тил в складних життєвих ситуаціях!

Наші пріоритетні якості

Чому варто звертатися до нас? Ми пропонуємо:

  1. Цілодобові кредити у Києві.
  2. Лояльне відношення до усіх клієнтів.
  3. Миттєві перекази грошей на банківську карту (після оформлення заявки гроші переказуються на рахунок позичальника впродовж 5-10 хвилин).
  4. Ідеальні умови кредитування. Процентна ставка переглядається для кожного окремо взятого клієнта (залежно від кредитної історії і клієнтського стажу в нашій компанії).
  5. Зручні варіанти погашення позик.

Хто може узяти гроші в кредит (Київ)

Отримати суму до 25000 гривен в Loany може кожен громадянин України, що досяг 18 років. Ще однією обов'язковою умовою в наданні грошових коштів є наявність банківської карти.

Ми йдемо назустріч кожному. І якщо на даний момент ви не працюєте офіційно, знаходитеся в декретній відпустці, вчитеся або відпочиваєте на пенсії, - ми надамо вам кредит без довідки про доходи.

 

Сьогодні кожен добросовісний громадянин, що надає достовірні дані і має хорошу кредитну історію може узяти кредит без запоруки в LOANY

Також ми розраховуємо на тривалу співпрацю, тому завжди готові запропонувати кращі умови для своїх клієнтів.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}