Вхід Реєстрація
УКР РУС
Миттєва позика Під 0,01% на день

Мені потрібноНа період днів

Інформація про позику
Сума позики: 3000 грн.
Повернути до:
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Міні-кредит

Не завжди є потреба у великому кредиті, який оформляється у банках. Іноді потрібна невелика сума грошей на споживчі потреби. У такому разі є актуальними міні-кредити в мікрофінансових організаціях (МФО).

Отримати його зможе буквально кожен мешканець України, який досяг повноліття, має необхідні документи, такі як паспорт та ІПН, а також на нього оформлено банківську картку. Кредитування у гривнях на вигідних умовах пропонує компанія «Лоані». До кожного позичальника індивідуальний підхід і в майбутньому можна розраховувати не лише на великі суми грошей, а й на покращення власної кредитної історії.

Як взяти міні-кредит на картку?

Іноді фінанси підводять і не завжди є гроші на власні потреби. На допомогу приходять МФО – це організації, які видають міні-кредити швидко на картку. Послуга надається всім мешканцям України.

Щоб отримати міні-кредит, клієнтам потрібно:

 1. зареєструватися на сайті компанії "Лоані";

 2. в анкеті вказати необхідні дані своїх документів, банківської картки та номер свого телефону;

 3. дочекатися схвалення позики.

Якщо ви новий клієнт, ваша заявка буде деякий час розглядатись, так як сервіс повинен автоматично перевірити всі ваші дані. Але якщо ви постійний клієнт, процес буде швидше і можна розраховувати на отримання грошей за лічені хвилини.

Відсоток по міні-кредиту можна розраховувати на онлайн-калькуляторі. Новим клієнтам надається можливість взяти першу позику з мінімальним відсотком.

Переваги невеликих міні-кредитів

Міні-кредити у МФО вигідні тим, що їх можна дуже швидко погасити. Якщо вам необхідно щось придбати для ремонту або для сім'ї, але фінансове становище на даний час не дозволяє зайвих витрат, ви можете оформити невелику позику на короткий термін.

Більше того, процентна ставка також буде мінімальною. Якщо ви маєте можливість погасити міні-кредит раніше терміну, вам і відсотків доведеться платити менше. Кожен позичальник може вибирати і розмір позики, і термін виплати боргу.

Умови отримання грошей

У МФО отримати гроші дуже просто:

 • послуга доступна навіть тим, хто не має постійного місця роботи і не має можливості принести довідку про доходи;

 • гроші надходять на банківську картку у гривнях;

 • кредит можна отримати протягом декількох хвилин після подання заявки;

 • оформити позику можна онлайн, не виходячи з дому.

Звернення за допомогою в оформленні мікрокредиту в МФО дає можливість для кожного вирішити свої фінансові проблеми у найкоротші терміни. Можна залишити заявку на отримання грошей у борг у гривнях та розраховувати на те, що не буде відмови навіть у разі не найкращої кредитної історії. 

Хто може оформити мікрокредит онлайн?

Оформлення мікрокредиту доступне практично кожному мешканцю України:

 • студентам;

 • пенсіонерам;

 • жінкам у декретній відпустці;

 • отримати гроші в борг може навіть той, хто не має постійного місця роботи.

МФО «Лоані» - це швидко, надійно та вигідно. Подання заявки на оформлення міні-кредиту розглядається протягом короткого часу – сервіс працює цілодобово та перевіряє дані позичальників автоматично. Тож отримати гроші можна навіть уночі.

Доступна послуга підтримки менеджерів. Кожен клієнт може ставити запитання та замовляти послуги у спеціалістів. До того ж, можна звернутися за допомогою, якщо немає можливості своєчасно сплатити борг. Вам може бути надано пролонгацію або рефінансування кредиту.

Якщо у вас є фінансові труднощі, проблему можна швидко вирішити, звернувшись до мікрофінансової компанії «Лоані».

Миттєва позика
Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти.
Розумна позика
Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку.
Послуги кредитування