Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредит у Дніпрі

 

Кредити у Дніпрі - популярна послуга, яка може проводитися як онлайн (видалено), а також своїми очима (у банках і фінансових організаціях).

У ситуаціях, коли ви бажаєте оформити кредит швидко і не виходячи з дому допоможуть онлайн позики. Ми пропонуємо отримати кредит у Дніпрі без застави і поручителів. До того ж, вам не знадобиться довідка про доходи.

Як це зробити?

Якщо ви опинилися у ситуації, коли терміново потрібні гроші на ремонт, лікування, купівлю зламаної техніки і іншого, то без термінової позики вам не обійтися. Кредитування в даному випадку є кращим варіантом. Але взяти кошти у банку - це тривала процедура, яка потребує масу сил і часу. Також, вам необхідно буде надати дані про місце роботи, номери поручителів, документи на майно і інше. І не завжди ця "паперова тяганина" може закінчитися успіхом.

Кращий спосіб - взяти кредит у Дніпрі без довідки про доходи на сайті LOANY. Так вам не доведеться відволікати друзів своїми проблемами і витрачати час на банки. Система здійснює грошові перекази цілодобово і в автоматичному режимі. Як тільки ви подасте заявку, через 20 хвилин гроші будуть відправлено у Дніпро і зараховані на банківську картку позичальника.

Переваги онлайн-позик

 1. Швидкість в оформленні і отриманні грошей на карту.
 2. Цілодобові кредити.
 3. Оформлення позик без поручителів і довідок про доходи.
 4. Привабливі умови кредитування.
 5. Мінімальні проценти, які переглядаються для кожного клієнта індивідуально.

Хто може отримати таку позику

Щоб отримати кредит у Дніпрі через інтернет, треба зареєструватися на LOANY і заповнити заявку на суму до 25000 гривен.

Потім вибрати період кредитування, вказати номер картки і чекати зарахування грошей на ваш рахунок.

Гроші гарантовано будуть зараховані на картку особам, старше 18 років, що надають про себе достовірну інформацію.

Отже, хто може отримати швидкий кредит у Дніпрі на LOANY? До категорії наших клієнтів належать:

 1. Громадани, які працюють офіційно.
 2. Фрілансери.
 3. Працевлаштовані не по трудовій книжці.
 4. Пенсіонери.
 5. Студенти.
 6. Домогосподарки.

Наша компанія надає онлайн-кредити практично усім бажаючим. Ми розуміємо проблеми, з якими сьогодні може зіткнутися кожен і, на відміну від банків, йдемо назустріч усім. У свою чергу сподіваємося на довгострокові партнерські стосунки, а тому пропонуємо бонусну програму - у вигляді зниження процентних ставок за кредитом.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}