Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Перекредитування з простроченнями

Борги з мікропозик можуть обернутися неприємностями, такі як пеня або штрафні відсотки. Дуже важливо своєчасно вносити платежі для погашення позик і не допускати прострочення. 

Але бувають ситуації, коли немає грошей на погашення мікропозики, а проблем уникнути хочеться. Вихід є – це перекредитування з відкритими простроченнями у мікрофінансовій організації «Лоані». Рефінансування зможе оформити кожен мешканець України, хто зіткнувся із неможливістю вчасно вносити платежі на оплату боргу за кредитом.

Як рефінансувати мікропозику?

Рефінансування кредиту з відкритими простроченнями або перекредитування – це послуга МФО, завдяки якій можна погасити один кредит іншим. У результаті у позичальника одна мікропозика погашається, але відкривається нова і, як правило, з більш вигідними умовами.

МФО пропонує оформити онлайн перекредитування, а відмови при цьому не отримує практично ніхто. Це особливо вигідно, бо є впевненість у тому, що не буде нараховано пеню.

Видача кредитів для погашення вже наявних мікропозик у МФО - це можливість убезпечити і себе, і свої кошти у разі, коли немає можливості своєчасно вносити платежі. Нову позику можна оформити на вигідніших умовах.

Перекредитування мікропозик із простроченнями

Перекредитація мікропозик з відкритими простроченнями має різні цілі:

  • знизити фінансове навантаження на позичальника;

  • отримати кредит з нижчим відсотком за позикою;

  • можна отримати схвалення на оформлення кредиту більшої суми. Таким чином, можна і один кредит погасити, і отримати додаткові кошти на власні потреби;

  • з'єднати кілька мікропозик в одну, а тому необхідно буде вносити суму за борг лише раз на місяць;

  • зберегти кредитну історію позичальника у хорошому стані.

Рефінансування кредиту не впливає на історію, а ось штрафні відсотки, прострочення та заборгованості зроблять її неідеальною і для МФО, і для банків.

Якщо для позичальника перекредитування дає лише позитивні результати, до нього варто обов'язково вдатися у разі потреби. Можна швидко погасити борги по мікропозиках без шкоди кредитної історії.

Оформлення перекредитації мікропозики

Щоб швидко оформити перекредитацію та не отримати штрафну пеню за прострочення та заборгованість, клієнт МФО має:

  • зареєструватися на сайті компанії;

  • заповнити анкету. Позичальник повинен вказати всі свої дані, а також дані своїх документів, такі як паспорт та ІПН;

  • дочекатися схвалення заявки.

Зручно те, що все можна зробити онлайн – не потрібно шукати відділення МФО у своєму місті. Перекредитування не займає багато часу та заборгованість буде швидко погашена.

Умови отримання грошей у борг

Щоб оформити перекредитацію мікропозики з відкритими простроченнями, необхідно дотримуватись деяких правил. Взяти гроші в борг може клієнт, який досяг повноліття та проживає на території України.

Потрібно мати доступ до інтернету, тому що все необхідно буде оформити онлайн або зв'язавшись по телефону з менеджерами компанії.

Вносити платежі потрібно своєчасно, щоб погасити новий кредит та не отримати штрафну пеню за кожну прострочку. Видача коштів здійснюється максимально швидко - клієнту не потрібно чекати на схвалення своєї заявки.

Хто може взяти гроші для рефінансування кредиту із простроченнями через інтернет?

Кожен повнолітній мешканець України може звернутися до мікрофінансової організації для оформлення рефінансування вже наявного кредиту. При цьому сума може бути різною, а відмову можуть отримати лише злісні неплатники або ті, хто вказує на неправильні дані.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
Послуги кредитування
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}