Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Споживчий кредит

Споживчий кредит дозволяє вирішити поточні фінансові питання, а завдяки онлайн-сервісам, оформити його можна швидко у будь-який час доби.

Процес оформлення споживчого кредиту

Сьогодні отримати споживчий кредит можна практично будь-якому повнолітньому громадянинові України. Ця послуга доступна на багатьох сервісах, працюючих цілодобово без вихідних і святкових днів. Процес оформлення займає декілька хвилин, і при схваленні заявки, кошти перераховуються на банківську картку.

Так, сервіс Loany пропонує фінансову допомогу без довідки про доходи, поручителів і запоруки. Для того, щоб оформити кредит на споживчі цілі, необхідно виконати наступне:

  • зареєструватися на сайті;;
  • заповнити запропоновану форму, вказавши персональні дані, номер телефону;
  • вказати номер своєї пластикової карти Visa або MasterCard будь-якого банку України;
  • вибрати тип позики, необхідну суму і термін;
  • підтвердити заявку.

Аналіз заявки робиться впродовж декількох хвилин, після чого на номер телефону приходить Смс-повідомлення з кодом активації, який необхідно ввести для підтвердження своїх дій і перерахування грошей.

При аналізі поданої заявки вивчається платоспроможність і кредитна історія людини, пропонуються найбільш вигідна процентна ставка.

Ми цінуємо кожного, тому надаємо споживчу позику людям з поганою кредитною історією. А при своєчасному або достроковому погашенні, можна розраховувати на зменшення процентної ставки і збільшення суми кредиту.

Відносно кожного клієнта діє програма лояльності, завдяки якій, при повторному зверненні, надається менша процентна ставка.

Різновиди споживчих позик

Для максимальної зручності, сервіс пропонує кредити на термін:

  • від 1 до 30 днів (миттєвий, сума скаладає від 1000 до 6000 грн.);
  • до 12 місяців (розумний, сума скаладє від 6000 до 25000 грн.).

Умови споживчого кредиту наступні: миттєва позика передбачає сплату відсотків у кінці терміну, а обов'язковий платіж і відсотки за користування розумною позикою вносяться щомісячно, в обумовлений термін.

При поданні заявки, кожен клієнт може скористатися віртуальним калькулятором і розрахувати процентну ставку, суму щомісячного платежу, виходячи із загальної суми і терміну користування.

Наш сервіс пропонує найбільш вигідні умови кредитування в Україні. У разі неможливості зробити обов'язковий платіж, можна оформити відстрочення, без штрафу і пені. А оформити кредит у нас можуть не лише працюючі громадяни, але і пенсіонери, студенти і безробітні.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}