Онлайн-допомога
Вхід Реєстрація
УКР РУС
Миттєва позика до 6000грн
Розумна позика до 25000грн

Отримайте до 6000 грн. на картку вже через 30 хвилин.Мені потрібноНа період днів

Інформація про позику
Сума позики: грн.
Дата повернення:
Відсотки: грн.
До сплати: грн.

Готовий виплачувати щомісяця? Отримай до 25000 грн. з розумною позикою.Мені потрібноНа період міс.

Інформація про позику
Сума позики: грн.
Дата повернення:
Відсотки: грн.
До сплати: грн.
Кількість платежів:
Місячний платіж: грн.

Споживчий кредит

Споживчий кредит дозволяє вирішити поточні фінансові питання, а завдяки онлайн-сервісам, оформити його можна швидко у будь-який час доби.

Процес оформлення споживчого кредиту

Сьогодні отримати споживчий кредит можна практично будь-якому повнолітньому громадянинові України. Ця послуга доступна на багатьох сервісах, працюючих цілодобово без вихідних і святкових днів. Процес оформлення займає декілька хвилин, і при схваленні заявки, кошти перераховуються на банківську картку.

Так, сервіс Loany пропонує фінансову допомогу без довідки про доходи, поручителів і запоруки. Для того, щоб оформити кредит на споживчі цілі, необхідно виконати наступне:

  • зареєструватися на сайті;;
  • заповнити запропоновану форму, вказавши персональні дані, номер телефону;
  • вказати номер своєї пластикової карти Visa або MasterCard будь-якого банку України;
  • вибрати тип позики, необхідну суму і термін;
  • підтвердити заявку.

Аналіз заявки робиться впродовж декількох хвилин, після чого на номер телефону приходить Смс-повідомлення з кодом активації, який необхідно ввести для підтвердження своїх дій і перерахування грошей.

При аналізі поданої заявки вивчається платоспроможність і кредитна історія людини, пропонуються найбільш вигідна процентна ставка.

Ми цінуємо кожного, тому надаємо споживчу позику людям з поганою кредитною історією. А при своєчасному або достроковому погашенні, можна розраховувати на зменшення процентної ставки і збільшення суми кредиту.

Відносно кожного клієнта діє програма лояльності, завдяки якій, при повторному зверненні, надається менша процентна ставка.

Різновиди споживчих позик

Для максимальної зручності, сервіс пропонує кредити на термін:

  • від 1 до 30 днів (миттєвий, сума скаладає від 1000 до 6000 грн.);
  • до 12 місяців (розумний, сума скаладє від 6000 до 25000 грн.).

Умови споживчого кредиту наступні: миттєва позика передбачає сплату відсотків у кінці терміну, а обов'язковий платіж і відсотки за користування розумною позикою вносяться щомісячно, в обумовлений термін.

При поданні заявки, кожен клієнт може скористатися віртуальним калькулятором і розрахувати процентну ставку, суму щомісячного платежу, виходячи із загальної суми і терміну користування.

Наш сервіс пропонує найбільш вигідні умови кредитування в Україні. У разі неможливості зробити обов'язковий платіж, можна оформити відстрочення, без штрафу і пені. А оформити кредит у нас можуть не лише працюючі громадяни, але і пенсіонери, студенти і безробітні.

Миттєва позика
Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти.
Розумна позика
Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку.
Рейтинг сайта
0/5 (оценок: 0)