Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Позики онлайн на картку

 

У ситуаціях, коли час не чекає і вам терміново потрібні гроші, багато хто не знає як поступити. Варіантів знайти необхідні кошти - може бути маса. Але найзручніше узяти мікропозику в інтернеті. Проста процедура не займе багато часу. Всього лише бажаючим пропонується заповнити заявку на кредит і отримати потрібну грошову суму протягом півгодини.

🎁 Як відбувається отримання швидкої позики?

Процедура подання заявки на нашому сайті дуже проста і зручна. Отримати кошти на карту ви зможете вже через декілька хвилин. Щоб оформити швидкі онлайн позики, важливо дотримуватися таких пунктів:

 1. Треба зареєструватися на нашому сайті, як новий користувач.
 2. Тепер вносимо бажану суму кредитування.
 3. Далі вказуєте на який період вам потрібні гроші у борг (від 1 дня - до 1 року).
 4. Щоб отримати позики онлайн на карту, натискаємо кнопку " Оформити".
 5. Чекаєте відповіді до 20-30 хвилин.

Час очікування вказано максимальний. Зазвичай ваші дані перевіряються швидше. Перекази на карту також - моментальні. У завершенні процесу обробки інформації по клієнтові, вказана сума автоматично переказується системою на карту Visa або MasterCard.

💰 Оформлення кредиту онлайн: в чому переваги?

У нас ви зможете отримати позики на картку, знаходячись у будь-якому місті України. Конкурентні якості компанії такі:

 • при оформленні заявки не потрібно довідки про доходи;
 • нам не потрібні дані про поручителів;
 • выгодные предложения для вас - можно сразу взять сумму кредита до 8 000 гривен;
 • каждый следующий раз сумма займа значительно увеличивается;
 • блискавична перевірка інформації і швидкі позики онлайн;
 • максимальна сума кредиту - 25 000 гривен;
 • ми працюємо цілодобово, а значить отримати мікропозику можна у будь-який час дня і ночі.

💳 Хто може отримати кредит онлайн?

На відміну від банківських установ, компанія LOANY не вимоглива до позичальників. Таким чином, будь-який бажаючий, який має банківську карту, зможе отримати у нас онлайн кредит. Позичальником може стати:

 • офіційно працюючий громадянин;
 • студент;
 • пенсіонер;
 • домогосподарка;
 • фрілансер;
 • працівник, який працює неофіційно.

💵 Які гарантії надає компанія?

Ми пропонуємо миттєві позики в інтернеті на вигідних умовах.

Наші конкурентоздатні якості - надійність і відкритість. LOANY чесні зі своїми клієнтами із самого початку. Усі процентні ставки, терміни і розміри погашення кредитів прозорі і достовірні.

У будь-який момент клієнт може відвідати свій Особистий кабінет, щоб контролювати процес оплати і нарахування процентів за послугу.

Ми гарантуємо, що кредити на картку будуть зроблені з максимальною надійністю. А у свою чергу чекаємо від вас відповідальності в погашенні позик.

 

Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам і допомагаємо подовжувати терміни кредитування за наявності такої необхідності, за помірну плату.

Узяти картковий кредит в LOANY - вигідно, зручно і швидко! Просто не виходячи з будинку, можна отримати потрібну суму на карту.

Також ми гарантуємо, що уся інформація про позики ніколи не потрапить в руки до сторонніх осіб. Усі процеси роботи, стосунки між компанією і клієнтами носять суто конфіденційний характер.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
Послуги кредитування
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}